Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

С риск да си отнеса наказанието искам да направя един апел към участниците в тази томбола. Смятам, че предложението е конструктивно и затова се осмелявам да го напиша. Виждам, че много от участниците вече си имат китари, но се надяват да получат тази, защото е по-хубава от техните. Хора, които имате някакви китари, ако спечелите тази, моля ви разиграйте старата си и по ваше лично мнение по-лоша китара по същият начин, защото виждате, че тук има хора, които изобщо нямат инструмент и не могат да си го позволят. След като на вас може да се случи нещо хубаво защо после не продължите инициативате и да "случите" нещо хубаво на друг?

 

Поздрави,

Марин

 

Аз мислех да го поставя като условие, но си мисля, че е по добре да е като молба. Да би било хубаво.

Редактирано от MadCow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, бих искал и аз да се вклиуча в томболата тъй като от 1-2 години искам да си взема хубава китара,но нямам финансова възможност. В момента свиря на един Squier, който в случай че спечеля съм склонен да го подаря на някой начинаещ китарист който няма никаква китара. Поздрави :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! ;)

Прочетох темата и много се зарадвах на колегата, че е решил да направи такъв благороден жест.

Искам да участвам в това хубаво начинание, само че от другата страна.Тъй като разбрах,

че китарката се е сдобила с нови струни, искам да и прибавя марков китарен, твърд кейс.Така, след като бъде

изоставена за седмица две с цел почивка, няма да събира прах, а когато се разнася на репетиции или уроци

няма да бъде наранена.Към това искам да добавя и 6 метра кабел на ernie ball ultraflex с монтиран на него жак-прекъсвач.

Моля колегата MadCow да ми се обади по телефона или на Л.С. да изясним подробностите(дестинацията) по

изпращането на кейса , като разбира се транспортните разходи по него(КЕЙСА) ще ги поема аз.0899975797.

Ето ги и нещата:

 

13284016041171491709.JPG

16468980231142987495.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок и аз се включвам в томболата. трябва да съм честен - аз имам китара (скуаиър) и съм си доволен и не влизам заради мен а за сестра ми. тя е на 13 и открай време се мъча да я дръпна от чалгата като я зарибя да свири на китара и виждам че има интерес, но не мога да си позволя да и купя каквато и да е (иначе едно hello kittie би и отивало) а от друга страна не и давам и да пипа моята китара независимо че е скапана, защото само тази имам и ако и тя замине кой знае кога ще си намеря нова. даже давам обещание - ако случайно спечеля томболата лично аз ще запиша сестра ми на уроци с лично нейния ibanez. на мен squier-a си ми е достатъчен. ;) поздрави за добрата инициатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да участвам в "томболата". Попринцип съм барабанист, но искам да хвана и електрическа китара. Искам и да стана по-обективен спрямо китаристите като цяло и тези, с които свиря и с които ще свиря. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за идеята, много ме зарадвахте с цялата организация!

Аз можеби не съм толкова достоен, но все пак искам да си пробвам късмета и да участвам!

Малко за мен:

От години се занимавам с музика, главно на компютър, но не особено професионално. Радват ме всякакви инструменти и отскоро се сдобих с акустична китарка от един съфорумец. Много се зарибих и реших скоро да започна да ходя на уроци въпреки че кинтите са ми кът... Винаги съм копнеел за шанса да посвиря на електрическа китара, но никога не съм имал тази възможност.

 

Успех на всички участници!

Пожелавам на избрания, който и да е той - тази китара да роди твореца в него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 14 сЪм и имам голям мерак да си Взема китара, но просто нямам пари и Ще се зарадВам много ако някоЙ ми подари :punk_guitar:

Редактирано от IgniteAll
Ако ще свириш на китарата както пишеш, направо не знам! Научи родния си език, моля! Три коментара ти трих, но вече нямам сили и реших да ти кажа каквото трябва!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

 

Преди година бях на един купон където едното момче донесе китара, той свиреше в някаква банда. Това събитие остави много траен спомен в мен.

А миналата година ми подариха билет за Металика няколко часа преди концерта и се възползвах от него. От тогава мирогледа ми за музиката се пренареди по съвсем нов начин.

От няколко дни съм доста свободен за „Х” – време и се ровя из обявите за някоя по-изгодна оферта за китара, като за човек, който има желание да се научи.

 

Бих искал да ме включите в томболата.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам че има толкова добри хора :-) . А сега и моята кандидатура. Наистина би било кофти да се отнема шанса на такива хора които има много голямо желание, но не достатъчно средства. Аз си имам китара при това бас - такова свиря ;-) но се кандидатирам заради това че един приятел - по-малък от мен има невероятно желание да свири на китара а няма никаква. По едно време го учих на една кухарка с която се сдоби за малко. Просто малкия няма регистрация тук а и няма редовно интернет. Аз самият съм му обещал един Zoom 505II и в момента в който се сдобие с китара ще го вземе. Така че ти си преценяш ако решиш че кандидатурата е читава влючи ме.

Редактирано от Vrnko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си навлеча гнева на останалите участници ;) според мен би трябвало да се участва лично, а не от името на някой. И също така да участват хора с повече от 1 мнение във форума за да няма злоупотреби :) MadCow би ли споделил кога ще е финала. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.