Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

www.notomania.ru , www.piano.ru , www.classicalmusiclinks.ru ,www.melody.ru ,www.rubinshtein.ru ,www.cadenza.ru , www.partita.ru ,www.all-music.boom.ru ,www.musicaviva.com ,www.music-scores.com ,www.free-scores.com ,www.8notes.com ,notes.tarakanov.net ,classic.chubrik.ru ,roisman.narod.ru ,alenmusic.narod.ru , levi-test.dkc.jhu.edu

Където няма www.-значи няма да го изписвате.УСПЕХ на всички в тегленето -и ме споменавайте с ДОБРО.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.debbiecurtis.co.uk ,www.petethomas.co.uk ,www.musique.umontreal.ca ,www.pdfjazzmusic.com ,www.lushlifemusic.com ,musicnotes.com ,www.notomania.ru ,memory.loc.gov ,www.dmitriralko.narod.ru ,www.sobor.org ,www.klavier-noten.com ,referat.kulichi.net ,www.jazzportal.ru ,www.classiccat.net ,www.hlib.org.ua

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде де-обадете се-никой ли не тегли ноти от тия сайтове.Или ако не сработват -някой да напише нещо по въпроса...........

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря, пробвах няколко - работят. По едно време имах проблеми с Тараканов, но сега всичко е ок. :girl_witch:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам търся едни ноти за пиано от един сериал ... Турски сериал "Хиляда и една нощи", автора мисля беше Качар ... някой може ли да помогне ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще Ви запитам-Вършат ли работа тия сайтове.Искам само да направя така,че да има повече зарибени да свирят това ,което им харесва и да имат достъп до тъй много желаните Ви ноти на любимите Ви произведения.Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Страхотоно моного и разнообразна информация!От мен огромно Благодаря!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е така -попуализирайте ги за да могат много музиканти да се възползват..........

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Някои от сайтовете ги знаех, но има много ценни с църковна музика, които не ми бяха попадали до сега!Благодаря!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Много се радвам,че вършат работа тия сайтове-сигурно някой плюват змии и гущери, че съм ги дал тук тия сайтове,но нека си плюват.................

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм възхитена и много, много благодарна! Изпринтих много ноти, с които г-жата по пиано на сина ми ще направи продукция по филмова музика. С това се надявам да Ви зарадвам и да се чувствате безкрайно полезен.

Продължавайте все така!

Поздрави и до скоро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,бих искала да си намеря ноти на еванесенс и найтуиш? Накой би ли ми помогнал?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.