Jump to content
Българският форум за музиканти

Първия път


spotlight_kid

Recommended Posts

Ммммм първия път най- боли...

Мен ми предстои още много да ме боли но пък живея в смотан град където никой не ходи на празненствата и не го е грижа за нищо.

МИСЛЯ ДА ПОПРАВЯ ТОВА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първия път беше преди около година - година и нещо. хаха някакви етюдчета пращях на празника на школото дето уча класическа китара :happy: но имаше малко хора, най-много 50-60. голямото мазало беше през май в синдикалния в стара загора. самодейност някаква на изстрадалото ми даскало, но по последни данни имало около 700 човека :happy: :guitar: беше изгъзица и 1/2, забивахме едно парче на scorpions и going down от G3. лудост :green: :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха...първи концерт.Бях 8 клас (ся съм 12-ти). Голям смях ма напушва като се сетя :happy: Беше пред даскалото в НХК(бургас). Излязах с един Кремондер Стратокастер и изсвирих 1 парче на Малмстин ама толкоз бях притеснен че бях като гипсиран, гледах само талпата и свирих. Кат свърши парчето с поглед забит ф земята са изнесах :happy: ама ся кат гледам записа му са кефя :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
:dance: Айде и аз да се похваля! Първия ми път беше вчера! Аз съм съсаредоточения индивид най отляво! Свирихме квинтет китара-"So this is Christmas" by John Lenon. тук. В папка рецитал! Редактирано от FeramonD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм....ако става дума за струнни инструменти това беше 1999 година на един новогодишен концерт на 31во училище...

Това не беше ли "юРИ ГАГАРИН", на плиска? :think:

Сори пич...впрочем беше 32ро :green:

Аз не бях от никое от 2те училища, а от друго - а останалите от групата всичките бяха. Мястото не беше в близост до Плиска,а по скоро до ЦУМ - в некво кино. Имаше и модно ревю - и вино от един от манекените, което така и така не ни спаси от сценична треска.. :D

Пак сори за грешката...

ОООООООПАААА какво сме правили в 32-ро :) Аз съм го завършил туй даскалу. Групата се казваше Нервозни Кюфтенца :D Пълна лудница беше :headbang::godbless: А иначе Юрий Гагарин е 138-о, там съм зубрил до 7-ми клас..леле преди колко години беше туй :happy: :wall: Випуск 2000 РУЛЗ!

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия път ?!? Мммм , да ... Втори клас - все още недоделано пианисче ... На концерта на училището (Ъпсурд да го знаете - ІОУ "Христо Смирненски" Провадия) . Свирих на Casio CTK-neshto si & YAMAHA PSR 190 . Голем кеф .

 

А пък като китарист се изявих две години по-късно на великата песен на МЕРИ БОЙС БЕНД - Улици . Ех ... Ре минор ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООПАААА какво сме правили в 32-ро :) Аз съм го завършил туй даскалу. Групата се казваше Нервозни Кюфтенца  :D  Пълна лудница беше  :headbang:  :godbless:  А иначе Юрий Гагарин е 138-о, там съм зубрил до 7-ми клас..леле преди колко години беше туй  :happy:  :wall: Випуск 2000 РУЛЗ!

хаххха,Неврозни кюфтенца-тва име ме разби .

Иначе 138 Юрий Гагарин е вече Васил Златарски,даже отдавна ама повечето народ го знаят като Гагарин.ама кърти даскалото -аз там уча сега. :D

 

Иначе първия ми концерт май беше като бях 3 клас(или втори :D :think: ) с група "Медени Камбанки" :D (или Медни Камбанки,не помня :D )

тогава само пеех.

ама с тая група доста концерти имахме и разни грамоти даже :P:D

ех като се сетя какви времена бяха :)

 

пфф,сега виждам,че темата е за свирене не за пеене,както и да е.

Още нямам участия с китарата :D

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата се казваше Нервозни Кюфтенца

OFF: Абеее това не беше ли от една книга-игра? :think: :hello:

по-скоро от някое меню :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм

на мене първия ми път беше преди две години в даскало:godbless:)

концерти разни се правят в МГ в Русе и и аз ко да прая....

малее направо съм ужасен..гати и рошльото:pray:

ама не мога да постна сега снимка

Редактирано от motorbreath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня годината...някъде '98 трябва да е било. С Дидо (познат от Стар Ъкедъми) двамата на сцената на видинския Драматичен театър... Наистина си беше драма да пеем двамата на един микрофон, който същевременно да озвучи и класическата ми китарка. Беше гот :godbless:

После вече с група... Мани-мани, срам беше голЕм :green:

Докато се стигне до свиренето в клуб "Стоунс", където известна част от концерта прекарвах подхвърляйки китарата и свирейки с гръб към публиката с китара на врата... :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Огнен Звук

 

Елеее, недей :pray:

ХАХА сдобих се със записи на тази група и нямам търпение да ги чуя B)

огнен звук е най яката бг heavy банда брато--велики са

аз имам сингала им с англииските песни с които кандидатстваха за америка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.