Jump to content
Българският форум за музиканти

Първия път


spotlight_kid

Recommended Posts

скоро разглеждах едни снимки ...и попаднах на една от първия път когато съм свирил пред хора...разбира се мястото е училището ни и имаше доста народ..около700-800 души.... ;) свирехме авторски неща....пфу като се сетя и кво готино ми става...ето и една снимка/сорка за тези за които SHIT.BG не е видим/

7.jpg

много олд скул много нещо има в тая снимка.....

Редактирано от spotlight_kid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага поствам. Не е баш първия път, от тогава имам само видео, но си ни е първия път като "обурудвана" група вече, беше един вид началото...

P1010025.JPG

 

ПС: Извинявам се за големината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам снимка,но първият път беше 1989г. в читалище '"ВЕСЕЛИН АНДРЕЕВ",на гарата и беше супер като ни узвочаваше и г-н Генчо Стоев,а пък аз с един ПЪЛДИН,много як ;) ,имаше към 200 човека и МИЛИЦИЯ да пази ;):) , абе "БЛАЖЕННИ ГОДИНИ РОКЕНДРОЛА БЕшЕ МЛАД" :P:)

Редактирано от sinergy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм....ако става дума за струнни инструменти това беше 1999 година на един новогодишен концерт на 31во училище...И ние свирихме авторски неща, които бяхме нарекли Пънк-гръндж, името на групата беше ТурбУ ДиЗъл...Питайте Assoass i Zaiphendan за подробностите....

А иначе 1994та - на пианцето - продукция. И свиря на тъмно - има ме на записи!!!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм....ако става дума за струнни инструменти това беше 1999 година на един новогодишен концерт на 31во училище...

Това не беше ли "юРИ ГАГАРИН", на плиска? :think:

Редактирано от sinergy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите първи пъти бяха между 1989-1996 с :violin: на продукциите в музикалното...нямам снимки и по-добре :P Баси гърча

 

За пръв път с групата излязохме на празника на испанската във Военния клуб /2003 началото май беше/...свирехме от 2-3 месеца, нямахме барабанист и ползвахме дръм-машината на Zoom-a :rolleyes: Уникална простотия беше...отново за щастие снимки няма! :pray:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P

Моят първи път пред хора беше в зала 1 на НДК (там отдето е и на Вовчо снимката :pray:) Концерт на даскалото разбира се, но все пак имаше мноооого хора. Снимки няма, има само видео...

 

http://free.datacom.bg/dwnld/fenixbg/Fade%...2.5.2004%29.avi

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммм....ако става дума за струнни инструменти това беше 1999 година на един новогодишен концерт на 31во училище...

Това не беше ли "юРИ ГАГАРИН", на плиска? :think:

Сори пич...впрочем беше 32ро :green:

Аз не бях от никое от 2те училища, а от друго - а останалите от групата всичките бяха. Мястото не беше в близост до Плиска,а по скоро до ЦУМ - в некво кино. Имаше и модно ревю - и вино от един от манекените, което така и така не ни спаси от сценична треска.. :bravo:

Пак сори за грешката...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко смях и от мен :bravo:

pepi1988.JPG

това е третото ми живо свирене на китара и съм на 18.Концерта е на нова година в музикалното училище с първата ми сериозна група'Огнен звук'

pepi1990.JPG

 

Това е пък е снимка от концерт в зала Универсяда със същата банда, но 2 години по-късно. :bravo:

...ето линк на същите снимки,да ми се посмеете малко и от чужбина ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деба туй Хит.бъгъ оттървахме половината шоу пак!!! :godbless:

Инъче големи сте щастливци че сте обезсмъртили момента :godbless:

моите първи изяви не са документирани :godbless:

интересна тема да :godbless:

 

Огнен звук от къде ми е познато?!?! да не сте излазалис пироманите в "час по всичко" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз от баш първия нямам, ама ето от третия и първи в О!Пишка. Намазан кат' идиот и гледащ сериозно в орфейката :lol:

 

Fanagoria16.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първия път още предстои и то само ако ме навият да свиря на концерта на 32ро

жалко че нямам ни то група нито умения като вокалист (а тва да пееш и свириш едновременно си е 'бало майката)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.