Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли някой със Dean?


headless

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
и аз съм фен на дийн и бих си взел един DECEIVER във вариант с EMG адаптери

 

ако някой знае има ли официален вносител за България да подскаже моля

 

визиартс ги имат в листите си с китари, но не може да се пипне инструмента, което ме притеснява

 

ако някой знае вносител да се обади моля ако мое и на ЛС ще е супер

 

поздрави

Както казах бих си взел и си взех

инструмента е страхотен, с много нисък екшън, с много готин плътен тон и сериозен състейн

а и не тежи много

ето за това става дума

 

поздрави

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чувствам как народа започва да се ориентира към DEAN китарите

 

днес се опитах да снимам моята, но се оказа, че фотоапарата е развален

 

поне на предишния ми пост съм дал линк да се види как изглежда хубавицата

 

само да кажа, че до сега не бях свирил на толкова удобен и бърз гриф направо е супер :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички четящи тази тема :)

имам въпрос към вас,и той е дали има някой член на този форум,притежаващ DEAN,и ако да нека да каже от къде и как се е сдобил с него,защото ми е много интересно това че тази марка китари просто липсва тук в БГ.

а и също така според вас дали не ги внасят,защото можеби няма търсене,което вече подсказва че не са добра марка китари или според вас има нещо друго,защото аз лично ходих до кънда-мънда в диеия за да си взема точно тази марка китара,и не мисля че е лоша марка,и дори бих казал че е точно обратното :)

много ще се радвам ако тук има и други като мен със DEAN,и съответно разбера и вашите мнения по въпроса :godbless::):godbless:

здравей. имам dean mab 1 страхотна китара е .и марката си е много добра.не слу4аино музиканти като michael angelo,vinnie moore, dave mustaine ,покойния dimebag darrell свирят с dean.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо може да си направим един своеобразен фен клуб :Piano: с 5 човека членове .Като ми доиде китарата ще я постна тука и ще и опиша характеристиките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки пред вид фактът, че продължават да доят името на Даймбег, и след смъртта му създадоха около 20 "Dimebag Signature guitars", които той даже не е виждал(включително и 7-струнна, на каквато пък никога не е свирил) - името Dean някак си ме кара да ми се повръща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ То ако е на въпрос имаше и Томи Болин съгнатурен... Или "трибютен"... Пък поне в Уикито не пише да е свирил на Дийн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да аз имам деан дейв мъстейн VMNTX от щатите и е страшна!а доколко това че в бг няма е... предполагам щото немат пдри да внесат а ако го направят ще бъдат ташаци като Jackson в РФ сайт откадето може да се поръча е: www.musiciansfriend.com свиря с нея и с EHX Metal Muff i мога да кажа че комбинацията е перфе за мен това е най якия самостоятелен дист. има го в същия сайт вади адски корав звук има с еквилайзер и можеп да си регулираш тона както си искаш.в БГ няма много вазможности за внос са жалост поне почнаха Гибсън да вкарват :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки пред вид фактът, че продължават да доят името на Даймбег, и след смъртта му създадоха около 20 "Dimebag Signature guitars", които той даже не е виждал(включително и 7-струнна, на каквато пък никога не е свирил) - името Dean някак си ме кара да ми се повръща.

Доста добре казано.Нямам нищо против Dean,но имайки предвид че покойният Даймбег има доста фенове,да правят 50 сигначър модела и да рекламират всеки 2ри продукт с Дайм за да имат повече продажби...не е готино. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ +100

Никога не съм бил фен на Даймбек Дарел, но по интервюта съм видял, че е симпатичен вуйчо; а за стила и начина му на тоноизвличане... Това си остава Даймбек :D Това, че тия от Дийн го ползват за манакенче е просто потресаващо селско/гадно/тъпо итн. Аз, лично, ако видя такова нешо да направят с някой мой любим китарист (Кърт примерно) бих им пратил едно писмо с червена и кафява точка...+ куп клетви с главен герой роднини :D

 

До автора: каза се вече в бг Dean има, но не могат да се пробват, та става малко слепота. ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА (модовете да преценят дали ди ми махат поста) www.visiarts.com Имат Dean, но не можеш да пробваш. Относно причините за внос и защо не го правят..... избери си една, няма да сбъркаш. (не съм свирил на dean, не казвам, че са лоши китари). Като им видях сетъп и няколко видеота = Имат си и те яки и гадни постички :_)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами реално Даймбег е човекът, който измъкна Дийн от забвение. Да не говорим, че най-продаваните им китари са точно неговите. Трябва да са просто луди, за да изоставят тази златна мина. В бизнеса сантименти няма, което наистина е доста кофти в случая. Но всъщност не го правят само те, така че...нормално в общи линии.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... В бизнеса сантименти няма, което наистина е доста кофти в случая. Но всъщност не го правят само те, така че...нормално в общи линии.

 

:wallbash::greenangel:

Много съм съгласен Yves, по принцип в търговиятя/икономиката/бизнеса няма нито коректност, нито сантименти, общо взето, всичко общо е взето и всеки гледа да те изменти ;)

 

До автора: що верно не направите еджин фен клуб. То и без това е на мода, а и тези китари стават моджерни :) Така, най-лесно ще разбереш колко хора и какви такива китарки имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето ако сте бизнесмени и си имате една златна кокошка ще треперите за всяко яйце което снесе.

 

Относно качествата на Dean инструментите, май не е много случайно, че братята Шенкер, Дейв Mъстейн и много други добри музиканти свирят с Dean.

 

 

Наскоро имах възможност да посвиря на един Dean ML от онези, на които не мише DIME или нещо от рода.

 

Като поставиш инструмента на колан застава много добре. Много удобно се борави с нея, много удобно може човек да я подпре по крака , колена или там където му трябва, а грифа е много удобен поне за мен. Както се казва можеш да чупиш стойки без проблеми.

 

Относно звука китарата беше оборудвана със страндартните Dean хамбъкъри. Влкючихме го в едно берингер кубе от онези с вградените ефекти. Просто неописуемо изрева онзи звяр, още повече в сравнение с един уошбърн, който беше включен преди това в същото кубе със същите настройки.

 

Ако можете да пипнете такъв инструмент седнете посвирете и нека всеки сам да прецени дали му допада или не.

 

Аз лично съм направил моя избор

 

поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.