Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте :) Търся ноти за духов оркестър на известни парчета. Няма значение какъв стил :). Ако на някой му се занимава с мене , и иска да помогне да пише на лично.
Аз също имам ноти , които да покажа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ася, мила прати ако можеш 20-на по-яки парчета моля на la_mag@abv.bg. :godbless: :godbless: :godbless: Моля тееее :godbless: :godbless: :godbless: !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Аз също бих желал да имам тази колекция.Гледам,че главната виновничка за тази тема не била активна от доста време.Нека който ги е получил да ги сподели на supita@abv.bg   или пък да използва някой от сайтовете за прикрепяне на файлове и да постне линк.Благодаря Ви много

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират ми се някакви партитури за диксиленд, ако някой прояви интерес да ме намери на скайп arblead /зеленото не е активно, невидим съм/.

Бих ви подхвърлил и една лесна за осъществяване идея, ползвам я при случай. Нотописната програма Sibelius успешно конвертира midi файлове в прилични парртитури, стига да са изсвирени коректно различните инструменти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся български хора за тромпет ако някой има партитуди много ще съм благодарен. Благодаря Предварително! емайла ми е: kontchev@gmail.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това само партитури ли са, или има и щимове?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.