Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Китара - от къде може да се купи в София


music_man

Recommended Posts

Чудя се в кои магазин да ида, за да пробвам Ибанез и да си избера някоя. търся цена около 1000 - 1500 лв. Не знм къде има в СФ

 

Благодаря!

 

ICQ 52353546

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще купуваш китара за толкова пари - тичай в Благоевград при официалния носител! Аз така направих!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората ти го казаха Благоевград - Икономов др няма , освен ако не поръчаш да ти донесат . Аз моя си го зех като го поръчах от Икономов за 2 седмици доиде в Стара Загора и си го купих на цената каквото е обявена в саита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така - от Икономов до Стара Загора едно RG 1527 :drummer: Когато имат в наличност модела, който искаш, идва за два три дена.

Страшна китара, само тъпото кубе прецаква звука в момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих ти препоръчал магазина на Factor при Софийския университет аз оттам си зех моята китара и мернах няколко Ibanez другия вариант е във магазина на Yamaha в Дружба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо хубаво за Букурещ , но цените там са по-високи и от Германия. Моят съвет е потърси при Икономов.

Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви!!!

 

Толкова много отговори които ме насочват към едно и също място. Аз всъщност вече пробвах една и май ще я взема.

 

А къде е този магазин Ямаха в Дружба дето има китари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо хубаво за Букурещ , но цените там са по-високи и от Германия. Моят съвет е потърси при Икономов.

 

...да бе ама грижата за клиента е феноменална...моята пиклива китарка за 1500лв. ми я бяха донесли и ме чакаше като коледен подарък в хотела...оставиха ме да свиря на концерт с нея без да съм я платил...след това да си нощува с мен...и да си я разнасям където пожелая...а си получиха парите чак на другата сутрин...ако бях някой бай Ганю можеше да си драсна преспокойно с нея за България...обаче нали се сещате че с това отношение ме направиха вечен свой клиент...ако ще да плащам в пъти повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РreIbanez, напълно съм съгласен с теб. Аз за това препоръчвам Икономов ,защото съм получил същото отношение ,за което ти говориш. Все пак Букурещ ми е на 60км ,а Благоевград на 500км.

Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти на нов инструмент ли държиш? Питам защото имам една доста добра оферта точно в ценовата граница, която си посочил- става въпрос за jem555 - ако си заинтересован драсни едно ЛС. А иначе, ако няма кой да ти донесе китарка от Щатите, май Икономов е вариантът. От друга страна, ако не си се спрял на конкретен модел, може би ще е по-удачно първо да се разходиш до Солун, Атина или Букурещ с цел проба - допълните разходи няма да са чак толкова големи :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.