Jump to content
Българският форум за музиканти

Riff Madness - Dimebag Contest


TONY

Recommended Posts

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздравления TONY не знам как ти е хрумнала подобна идея обаче е страшна! :wacko: Смятам и аз да се пробвам с цяло парче на Пантера само трябва тия дни да направя записа че от доста време не съм работил с звукозаписни програми :) Категоризирам се за 2 или 3 :) Все пак с бандата правим песни на Пантера от повече от една година :slap: Тия дни ще направя запис на I'm Broken или Domination и ще постна да чуете :):metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да повторя това което всички казват, ще кажа БРАВО!!! Тони наистина е великолепна идея да зачетем паметта на този велик музикант (мир на прахта му) За жалост обаче аз няма да мога да се включа :metalist: просто защото съм с акустична китара а ... едва ли някой ще оцени да речем cover-а на Planet Caravan или да речем... акустичен cover на Walk :hysterical::hysterical::greenangel: . На всичкото отгоре пък съм начинаещ така че не е за мене :) ,но все пак идеята е ВЕЛИКА! :)

 

 

 

Rock On ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно дали си начинаещ или напреднал :greenangel:

Важното е да имаш желание да направиш нещо, за да си спомним всички за духа на един от най-добрите китаристи ;):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам ,щом като ще се прави това за Даймбег,

след това да има и за Джими Хендрикс,после Стиви Рей и т.н.

 

не важно как го исвирваш,важното е да се изкефиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам.. LOE ако можеш ми кажи някоя песен на патера изцяло акустична :hysterical: мисля че нямат но.. може да се направи Cover на някоя но ще е много кофти, защото и акустичната ми не е със жак .. така че май няма да стане (макар че може през микрофон ама ще излезе кофти качеството :greenangel: )

 

 

 

Rock on!! :hysterical:

Редактирано от ...denied
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам.. LOE ако можеш ми кажи някоя песен на патера изцяло акустична :) мисля че нямат но.. може да се направи Cover на някоя но ще е много кофти, защото и акустичната ми не е със жак .. така че май няма да стане (макар че може през микрофон ама ще излезе кофти качеството :( )

 

 

 

Rock on!! :surprise:

 

исвири я от началото до резачките и ще е достатъчно

не е важно дали тие вкл китарата или дали има ефект ,важно е да наредиш тоновете както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up::):):greenball: е ако това е достатъчно съм в конкурса аз я мога даже мога и резачките, но на акустична няма да звучи добре но все пак ще се пробвам :):thumbs_up: даже ако може да се кандидатсва с повече от 1 песен ще направя Cemetery Gates и Floods(там кадето са Clean Electric частите :)). Пак пращам поздравления към TONY за неговата велика идея да почетем паметта на този велик китарист. RESPECT :thumbs_up:

 

 

 

Rock On!!! :)

Редактирано от ...denied
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сметна че съм готов, къде да си пратя записа. В гмаила на форума ли да го пратя, на имейла, който АХЕ даде, или да поствам тук ?

 

+1

?

 

п.п. дълбокомислен пост му ударих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че пак аз ви безпокоя,но сериозно съм решил да участвам и съм почти готов, но ме интересува ако изсвиря цялата Floods без солото къде се вписвам според мен е за 1. , но не знам :).. съжелявам отново :hysterical:

 

 

 

Rock On!! :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най малко значение има ,дали е за 1 или2 или3 или7

 

това не е конкурс

 

прати линк към записа си ,пък тука има стотици добри китаристи ,които ще ти кажат за коя категория е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трибют на Dime е велико като идея, не ми харесва това с категориите и правилата,

...с бекинг трак .... без бекинг трак ...както каза колегата по-горе важно е участието!

Аз съм супер зает напоследък и едва ли ще се вмъкна в срока до 8/12. Имам записани концертни изпълнения на кавъри на Пантера от преди 10г. ама това не се брои. Бих могъл да се включа в начинанието с някоя награда. Ще го уточна с musicman първо обаче.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе играим за две, па не знам защо така решихме. Без бекнг съм. Ако не ме домързи, ще си поиграя тия дни със звука, ама засега поствам туй що е.

Ако трябва за официалното участие да се прати (тъй като останаха неотговорени двата такива въпроса), кажете. Белким го и пипна малко.

 

34 секунди ама ко да направя като любимия ми риф на Даймбег е само 20. После треаше да сложим нещо колкот да има... :hysterical:

 

Fenix - Dimebag Contest

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият ми опит за по-сериозен звукозапис на компютъра и предварително се извинявам за ужасния звук (и може би изпълнение :rolleyes: ).

 

Cemetery gates intro

 

Edit: апаратурата ми е: китара->берингер ултра метъл за дист/ бос ЦХ-1 за клийн->кофти вградена звукова карта.

Редактирано от Flanker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.