Jump to content
Българският форум за музиканти

ТРЮ БЕЙЗ ЪФ СТИЛ


Recommended Posts

@ултрамега:

Ох, изчервих съ, радвам се за хубавите думи :rolleyes:

 

strange fruit след като не участваш в записа, за к'во се заяждаш? Ето виж какво е написал автора на темата . Разбрал ме е и дори съм го зарадвал с коментара си.

 

Аз самочувствие на разбиращ не съм демонстрирал тука, а и никъде другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой продължава упорито да не си пие хапчетата. Пичове, вече ставате смешни. Мнението ми е че е безпредметно да се коментира ШУМ. Ако искаш братчед и с пенсионери свири, проблемът си е твой, но ми струва че ще се наложи да се добави във форума раздел за ПСИХОДЕЛИК. За стилът си всичко е в определени норми, но не мисля че сте оригинални скаквото ида е. За всички като мен, на които им звучи като ШУМ нека прослушат записи на стари банди от 60те години за да им стане ясно за какво става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, от снощи се смея и не мога да пиша, но ще опитам, а и положението не е смешно, както отбеляза Влад, но за това, в края на поста...

 

@Хилбили:

Баце, изпуснАл си най-интересното...

 

@Влад:

До края на другата седмица ще сме приключили със записите и албума с картините ще излезе съвсем скоро.

Казвам много и все съществени работи, смятам, но явно не са за теб.

По другата тема - виж по-долу.

 

@Йоцо:

А бе, точно твоето мнение ми е едно от ценните, но и появяването ти ми стига.

 

@Ултрамега:

Мноо съм ЯК!

 

@Диаманда:

Мммм, да!

 

@Рониа:

Бас, бас и още бас, пък!

Радвам се, че си останала доволна, а и снимките ще ти харесат, обещавам.

 

@ТНТ:

Идеята за раздел "ПСИХОДЕЛИК" е прекрасна и смятам, че е въпрос на време.

За старите групи - ако не слушах музика от 60-те, нямаше да мога да свиря така. Бас с дистър - нали тогава се появява?

 

...........

 

и сега, разбиващото:

 

Положението е тъжно, забелязвам няколко неща:

 

Първо, както каза Влад, достойни изпълнения и произведения на способни творци стоят празни от към мнения. Защо?

 

Второ, нали знаете приказката за младия художник с невъзприемчивите картини, меко казано, който получил съвет, че такива неща може да рисува, но чак след като е станал, а до тогава неговите картини трябвало да бъдат хубави.

Ако бях пуснал картините преди това невероятно творение, съм сигурен, че хората, които сега са най-недоволни, тогава щяха най-много да ме хвалят. Не е само това - и звук отзад да изкарам, пак ще ме пофалят. Примери има - колегата Роджър Уотърс и Мюзик фром дъ боди - 1970.

 

Трето, убедих се, че това, което ми каза един не-много стар, но сравнително популярен музикант, преди години, че не е важно какво можеш, а какво се говори за теб и трябва през цялото време да се биеш у гърдите и да казваш "Аз съм", се оказва, че все още е вярно.

Ето, това е безплатен съвет от мен, ползвайте.

 

Друго какво да кажа -

МУЗИКАНТИ!

ПАЛЯЧОВЦИ!

 

С най-добри чувства, не искам да засегна никой, но си признайте,

 

Свилен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel::) :)

...taka li e? - a taka ти надмина всички мои очаквания(са ше са възгордееш :hysterical: :hysterical: )

абе ти се правиш на ебати алхимика(и някои покрай теб)(В световната шумотевица различавам женски вой и тихо скубане на коси). :hysterical: .седни почини малко.колкото и да го хвалиш тоя шум,колкото ще да се гавриш с баса си,няма да направиш злато от тоя shit.ше е постижение ако го докараш поне до месинг,ама надали.

 

........за палячовците......

верно,признавам си-ГОЛЯМ СИ ПАЛЯЧО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой хора обръщат това място на забавачница

и модераторите нищо не правят по въпроса

а може би наистина е забавачница?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам, а и няма да коментирам музикалните стойности на това произведение. Мисля, че това далеч не е най-важното в тази тема!

 

Както и предполагах, произведението си постигна своето... Даже и повече отколкото очаквах. Този факт е едновременно и смешен, и тъжен.

 

Както се казваше преди 15 години в една реклама на вестник Демокрация (перефразирам):

 

Свилене - успя!

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениална творба,мисля,че автора и съмишлениците му вече са постигнали всичко в музиката(и не само),просто да се свири от тук нататък е безполезно,такава креативност и такива безгранични умения не могат да бъдат надминати.Хвала :wallbash:;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат(...taka li e? - a taka. @ Nov 15 2007, 04:46 AM) *

@ултрамега:

Ох, изчервих съ, радвам се за хубавите думи cheers.gif

 

 

strange fruit след като не участваш в записа, за к'во се заяждаш? Ето виж какво е написал автора на темата . Разбрал ме е и дори съм го зарадвал с коментара си.

 

Опитваш се да клинчиш,не се парви на ни лук ял ни лук мирисал.Въпроса стана принципен вече-даже се съмнявам ,че говориш за това ,което си си чул преди седмица.В заяждане ако ме обвиняваш -поне не съм единствена, ако искаш пиши ми лично- на менще ми бъде приятно да си поговорим.

А иначе по темата нямам какво да добавя-за мен всичко свърши :crying: отивам да си посегна...в портмонето ,че вече ми призля от напрягане на сиви Арт мозъчни клетки :):huh:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам личното си мнение по произведението без да познавам хората които са го сътворили, направили и прочие.

 

Слушах, слушах и сега даже като пиша го слушам... но така и не мога да разбера какво му е.

И така, ако е така, то:

 

1. Хората, които са го записали могат превъзходно да свирят на инструментите си (лично аз усетих единна пулсация

и характер в така изсвиреното и звучащото "като шум")

 

2. Личното ми мнение, че начина по коуйто звучи парчето... като запис, микс и концепция е дълбоко целена от авторите!

Не ми се обяснява защо, няма смисъл, просто го чуйте. Много ме кефи баланса на звуковата енергия и като го слушам на слушалки

мога да потвърдя - това е точната ми представа за индъстриъл психаделик. Като свалих слушалките ми се причуваха разни звуци

и части от самото парче! А точно това е смисъла на музиката, добре де "тътнежа" според някои изказали се... . Достатъчно - четири!

 

3. Края на вокалистката беше точно напомняне за женската природа. Почти ми стана... добре де на 3/4-ти!

 

4. Само по начина (стила), по който пише автора ...taka li e? - a taka., лично аз разбирам, че е човек, с когото може да се твори!

 

5. Поздрави от мен и от adXok! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениална творба,мисля,че автора и съмишлениците му вече са постигнали всичко в музиката(и не само),просто да се свири от тук нататък е безполезно,такава креативност и такива безгранични умения не могат да бъдат надминати.Хвала :huh:B):crying:

:) Ти ги разби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениална творба,мисля,че автора и съмишлениците му вече са постигнали всичко в музиката(и не само),просто да се свири от тук нататък е безполезно,такава креативност и такива безгранични умения не могат да бъдат надминати.Хвала :recourse::recourse::recourse:

:) Ти ги разби!

Мисля ,че автора-авторите с цинизмът си не постигат нищо. А задълбочават по-нататъшни проблеми...

 

Мир вам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли е,а така-пусни нещо ново баце,хайде моля те-очаквам тотална смяня на стила,в който ще се изявиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.