Jump to content
Българският форум за музиканти

10-те най-тъпи текства в българската музика!


Baby Thomas

Recommended Posts

ПИФ - наистина вървят към сериозно утвъждаване на музикалната ни сцена
Тва покрай некви селски шоута ли?

Баси чекията ,в 80-тарските банди поне имаше някакъв бунт(Ревю,старата Ера и т.н.).Ма аз говоря за рок музика,лека и пръст.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

кокоша глава - багер :)

 

 

:punk_guitar:

 

Чиста Питейна Вода!!!!

 

 

Копелееееееееееееееееееееееееееее.................

oоо толкова време , години наред нямах представа откъде да го намеря това парче- направо си е химн! ;)

Ако още нямаш мога да ти преотсъпя мойта касетчица. Има и "Бирено човече", и "Ленче" - то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Кокоша Глава са сила! :) Гениален текст + 4 акорда + много алкохол и публика + Един Майски Ден (на въпросните Кокоша Глава) = :greenball::godbless::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се, че всяка песен на "Пиф" и "Остава" също може да е водеща в тази класация.

А ако имаше и класация за гейщина, пак тези две групи щяха да поведат хорото.

А да, и "Анимационерите".

Тва е ебаси гейзерската тъпотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се, че всяка песен на "Пиф" и "Остава" също може да е водеща в тази класация.

А ако имаше и класация за гейщина, пак тези две групи щяха да поведат хорото.

А да, и "Анимационерите".

Тва е ебаси гейзерската тъпотия.

Много са си готини Анимационерите. И текстовете им къртят. Онова с безбожния компютър е много добро :D

И не виждам кво общо имат с Пиф и Остава/шоокооолааад/ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Песента на Ирина Флорин е с един от най-хубавите текстове в българския поп, според мен. Този, които е писал статията едва ли е на повече от 15, или пък плиткоумен може би... Поне аз откривам много смисъл в метафорите на този текст...

Същото важи и за текста на "Луната спи"... Някой май е гледал тъврде много "Сигнално жълто" :thumbdown:

Редактирано от astagator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Песента на Ирина Флорин е с един от най-хубавите текстове в българския поп, според мен. Този, които е писал статията едва ли е на повече от 15, или пък плиткоумен може би... Поне аз откривам много смисъл в метафорите на този текст...

В интерес на истината не е лош, то ако искаш да се подиграеш с нещо не е много трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Защото там ... тирирам ... тирирам" :music336:

И кво му е тъпото? Много остроумен текст, като не схващаш хумора кой ти е крив? :thumbs_up:

Или, може би, харесваш малоумните текстове на зле2: " Ледено момиче със пръсти ледени, как ухаеш на сълзи" Иде ми да потъна в земята като го слушам. Тоя дето го е писал, не се ли чувства леко гузен, не го ли мъчи безсъние ухаещо на пот и... аре да не казвам! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се, че всяка песен на "Пиф" и "Остава" също може да е водеща в тази класация.

А ако имаше и класация за гейщина, пак тези две групи щяха да поведат хорото.

А да, и "Анимационерите".

Тва е ебаси гейзерската тъпотия.

Тъй, тъй - дека са тия пендели, дека е "Орал ректум" ... :greenangel:

 

По темата - не знам кой е текстописецът на Георги Христов (консистентната бездарност на текстовете му ме навежда на предположението, че става дума за един и същи щатен писач), но по отношение на тъпи текстове този талантлив като данни, но лишен от въображение наш певец според мен печели наградата за цялостно творчество!

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли той имаше един текст "Щракам си с пръсти", бях на 12 мисля като го чух и легнах от смях :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли той имаше един текст "Щракам си с пръсти", бях на 12 мисля като го чух и легнах от смях :punk_guitar:

Нали знаеш,че това е най-голямото нещастие за циганина- кат му резнат палците не може да щрака ;) , друг е филма ,че и вугарете са оциганени вече,ма това е друга (изтриваща се) тема. :girl_witch: кач пара,брат ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Чела съм я тая тема (и сега пак я отворих, и пак се хиля...), ама реших, че има още шедьоври, без които не можем:

Боса по асфалта (Роси Кирилова)

Днес решавам просто да напрвя нещо, ей така.

Боса тръгвам, ходя по асфалта, просто ей така.

Две жени ме гледат: "Ах, ах нима не те е страх?

Ставаш, хей, момиче май съвсем за смях."

 

Припев:

Боса по асфалта вървя си,

свиркам си и нищо не търся -

просто детски навик още в мен живее.

Боса по асфалта минавам,

знам че няма мода такава -

просто детски навик още в мен живее.

 

Тъй ще бъде някак по-различно в този град голям.

Боса тръгвам, чувам разни гласове от тук, от там:

"Гледай ти, каква шега. Хей, момиче, не така -

знай, че туй асфалт е, а не е река."

 

Припев...

 

 

Гот е (братя Аргирови)

Гот е да сме двама,

гот е, грешка няма.

Гот е без пижама

да се будиш до мадама

млада, пряма.

 

Жесток смисъл намирам в римата: пижама - пряма (мадама).

А ако му направят римейк към днешна дата, може и до Барак Обама да се будят... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разглеждах постовете, сетих се за "Боса по асфалта" на Роси Кирилова. И две мнения по-надолу я видях в класацията. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.