Jump to content
Българският форум за музиканти

The Girl From Ipanema


noti4ka

Recommended Posts

Има мнооооооооооого още да се желае.Но това е положението за сега-много скучен и еднообразен опит за импровизация,клатя темпото на места...бе вобще..мноого кофти хармония да му се невиди! :)

Имате пълното право да ме замервате,но просто толкова си мога за момента :P:oops:

http://media.putfile.com/the-girl-from-ipanema-16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темпото е бързичко за тая песен -

личи си, че ти е трудно на тая скорост

иначе си е ок и пеенето и импровизацията,

дълга е импровизацията май:P

 

според мен е много ривърба

и гласа е лееко назад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързичко си е бая..иначе инструментала е предназначен за китара и има 2 хороса за импровизация,това е и причината да е мноого скучна и еднотипна :oops:

иначе съм сложила малко повече ривърб,та да се замаже кофти изпълнението :P:)

та така..продължаваме с опитите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според моя вкус ривърба и изпълнението са ОК,колкото до СКУЧНО - звучи ми като всяка песен от този стил...

 

ама какво ли разбирам аз.....освен да кажа че е готино :offtopic-001:

 

:angry::offtopic-001::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо, а най-голямото достойнство е, че звучи като джемче в клуб - приближаваш се до пианиста, намигваш му, той ти се усмихва, после пак пристъпваш напред към публиката, осветлението е само от свещи...

Почти незабележимото "клатене" още повече подсилва впечатлението, че не пееш върху singback, а е импро наживо. Пък и темпото наистина е бързичко. Това "догонване" на инструментала, което правиш, обаче придава на изпълнението необходим плюс - непринудено, но много приятно интерпретирана класика. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелее,направо ме хвърлихте в тъч :P Дори не съм подозирала,че може да остави такова впечатление след като се чуе...което всъщност само трябва да ме радва,нали :blush:

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно...Страхотна мека бленда,сериозна песен...

Наблегни на микрофонната техника и импровизацията!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си е. И аз да добавя, малко похвали. Нотичка напрао ме РАЗБИВА. Много приятен гласец и пеене и сичко!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно изпълнение,браво :) .Импровизацията би могла да се получи по добре,ако анализираш акордите малко по подробно.Според мен пееш наистина много музикално,но наблягаш предимно на импровизирането по слух.По принцип това според мен е много хубавото нещо,но в парчета като това(особено бриджа му)малко теоретична предподготовка би могла да бъде много полезна.

 

Браво още веднъж,давай все така :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря за мненията,също и за съветите!Работя по въпроса,но става бавно за жалост ;)

:)

Никой не те кара да бързаш,ама ми омръзна да те слушам само във форума.Има и друга публика по света,нещо плашиш ли й се?Освен това не се музиканти и не могат да ти направят/ справедлива/ забележка за импровизирането върху недобрепознати акорди:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се плаша,обаче нали чакам да ми се върне китариста от САЩ.Когато си дойде,живот и здраве ще пробваме някъде и съм обещала вече,че ще кажа тук,когато това стане.До тогава...сама в къщи с гадните сингбеци и тва е.. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.