Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов модел Ibanez


the_gorer

Recommended Posts

Някой чувал ли е нещо за новият signature модел Ibanez на Мохамед от Necrophagist?

 

Или вече е излязъл или в момента работят по него.

Твърди се, че ще е напълно нов модел, а не поредното "сигничър" RG.

Интересно ми е какво ще представлява като дизайн и въобще какви са му характеристиките.

 

Това е взето от на сайта на групата:

26 Dec 2006

Muhammed signs endorsement deal with Ibanez Guitars

Muhammed Suicmez signs an endorsement deal with Ibanez Guitars. The cooperation involves a whole new guitar model that will see the light of day in 2007.

 

Да не би новият модел Ibanez да е

???

Спецовете по Ибанец да кажат какъв модел е това чудо.

По принцип Мохамед свири с Vigier Marilyn и, ако това наистина е новият му signature модел, то явно са чопнали от дизайна на Vigier-a, а има и доста присвоено от BC Rich Stealth.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ашколсум!

Мемед е дзвер

С интерес изгледах клипчетата,кофти за качесвото ..

Фул Боди аутопси го врътнах към 5 пъти...

абсолютен е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Ибанец твърдят, че Мохамед е записвал двата албума с тяхна китара. Хърватчето от Necrophagist свири с Ibanez и солата за втория албум са ги писали с неговия Jem, но всъщност Мохамед има един любим Vigier Marilyn, с който не се разделяи май с него е писал повечето неща.

Ама как да е, рекламните кампании не спират.

 

Интересно ми е дали неговият бъдещ сигничър Ибанец ще бъде с дизайн от това "семейство" китари:

guitarsfy5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше толкова труден въпрос :) Я сега познавачите на Ибанез да кажат този модел какъв е.

 

Само ще подскажа, че е прoизведен преди 1975 година :) Ами сега ... :)

 

1.jpg2.jpg3.jpg

 

4.jpg5.jpg6.jpg

 

7.jpg8.jpg9.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тази китара лично не бих свирил, все едно да драскаш върху картина на някой

известен художник, много е красива направо произведение на изкуството :)

Тази красавица е само за витрина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Густо, майна.

Това е китара за душевен онанизъм. Много радва, но би отивала повече на Zakk Wylde или на някой от другите майстори на пентатониката.

 

Трябва да се проучи какво точно правят от Ибанец по китарата на Мохамед, ама не знам откъде. Ще поровя за сайт на техния custom shop и дано да има изложени новите проекти, по които бачкат в момента.

Цялата работа е, че съм решил да си правя нова талпа, изцяло от необработени дъски, но искам да е в съответния некро стил, а няма откде да видя образец. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше толкова труден въпрос ;) Я сега познавачите на Ибанез да кажат този модел какъв е.

 

Само ще подскажа, че е прoизведен преди 1975 година :) Ами сега ... :)

 

1.jpg2.jpg3.jpg

 

4.jpg5.jpg6.jpg

 

7.jpg8.jpg9.jpg

 

Еййй Дан отново гръмна с як пост! тамън наскоро с един колега /и голям спец/ от форума си говорихме за винтидж Ибанец китари...Аз съм фен до гроб! на тоз модел му се викаше "черната красавица" а модела май е 2670 или нещо от този тип... невероятна китара, един от най редките екземпляри...

 

П.С. много мерси за снимките!!! и гледай сега да кажеш че си притежател... :)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР Е!

КАТО ЛЕС ПОЛ СТУДИО - НО ХУБАВО УКРАСЕНА

 

 

а от 4- тирите - Vigier малко повече кефи от другите на визия

другите 3 са ми равни

и 4 - те са силно желани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.