Към съдържанието

Снимка

Решение на проблемите с всечуващия комшия? ;)

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10452 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 05 февруари 2016 - 17:33

Zildjian & Remo имат някакви хитри продукти, които в голяма степен разрешават основния проблем на свиренето с барабани в домашни условия - шума. Или поне така твърдят. ;)

#2 evans

evans

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1109 Мнения:
  • Инструмент:drums,piano

Публикувано 09 февруари 2016 - 07:02

Да на лондоското дръм шоу имаше един сет, тия чинели, които бяха наистина много тихи, сета беше целият с меш кожи, тригери и модул. На мен ми звучаха доста тихи, но пък има и едно друго нещо, в залата имаше сигурно около 50 сета и всеки свиреше на тях, престави си за какъв шум става на въпрос около мен и как те са звучали пред останалите барабани. Това е най добре да отидеш да ги пробваш,според мен в по малко помещение, за да чуеш реално как звучат, защото ако е някъде в по голяма зала звучат по тихо. Също така зависи в какво жилище живееш, на баба ми апартамента се чува как комшията си слага лъжицата в раницата, просто забрави ако и твоят апартамент е такъв

#3 Thunderstroke

Thunderstroke

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Инструмент:Барабани/Перкусии

Публикувано 25 март 2017 - 19:24

Аз имам кожи REMO Silentstroke. Значително намаляват шума на барабаните като не се губи тона. Просто стават по-тихи. Доволен съм, но предпочитам нормалните кожи... чувството е съвсем друго :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни