Jump to content
Българският форум за музиканти

Dez & RazoR - Dark Warrior


Recommended Posts

Поздрави за всички тук, и нека музика бъде с нас и през 2016.

Парчето е го правихме заедно с Дез Маринков - от него композицията на инструменталната част, запис, микс, мастеринг, от мен - композицията на вокалите, текст... плюс изпяването им.. с много кеф и любов.

Понеже самото парче няма да получи никаква реклама, нито по-сериозни усилия за някаква реализация поради много причини, поне се надявам да зарадва някого тук. Приятно слушане :-)






 
Dark Warrior
 
Praying to my God above
Hear my very soul
Can't take of that anymore
Unleash me out of control
 
Tell me that my time has come (2)
I can see, now I can see
The end of slavery in this flesh
When my death is undone.
 
Praying to my God above...
Hear my soul
 
You can't deny for what is good
Is worth the fight
It's very true
 
You can't deny
It's worth the fight
Praying to my God above, yeah(3)
Редактирано от {{RazoR}}
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се е получило!

Напомня ми като звучене за Кашмир на ЛедЗеп, което вероятно е в следствие на трибюта, който прави

на групата преди известно време.

Чувам тежки китари, каквито искаше преди години, както и синт партия - доста сполучлива.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Бейби Томас, за добрите думи :-)

Здравей Тони,

някак ми е трудно да асоциирам това парче точно с Кашмир.... Но да, определено добре си усетил блусарската вариация във второто "praying to my God above...hear my soul (3)" ..., която наистина е характерна и за Плант и той не я изоставя дори и в най-рокаджийските му парчета със Зепелин.

При мен това обаче не е основа на пеенето както при него, а по-скоро подправка, която ми позволи да отида и в по-далечните територии от клишираните и познати на всички хард и хеви "пинизи" на пеене. Не е типичното семпло натопорчено рок-парче от началото до края, което да принуди вокалната линия да тича по коловозите като кон с капаци :-) 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.