Jump to content
Българският форум за музиканти

Добър барабанист ли е Венелин Венков?


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хахахахаха!Бруталнооооо :headbang: Много яко изсвириха Satch Boogie na Satriani!!!Ето така му се кефя на Венко!Да заебе(с извинение) 4алгариите и да забива,като хората!Евала,Венко! :headbang:

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много съжалявам че го изпуснах :godbless: . Моля ви, ако някой го намери да ми пусне линкче на ЛС. Във Vbox7 не го намерих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://read_rules.net/details.php?id=71237

За който няма регистрация в Арена :godbless: Тук регистрацията е безплатна,а и сайта е мн по-як :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той човека се справя,според мен,но и е ограничен до някъде от форма'та на предаването. но и може да си угажда.ето вчера беше гост в шоуто(най-после) и спомена,че сега си е поръчал нов сет dW с най-новата им концепция с по-къси или плитки алтове и с по-големи каси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да е. Колкото до ограничаването / въпреки всяко ограничение, качеството винаги си личи, дори на барабанистите на AC/DC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледах как се държи пича....не ми се струваше да се чувства ограничен, всичко е въпрос на личен избор все пак...а това за Фил Ръд никога не съм разбирал защо хората говорят така за него :bravo:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да е. Колкото до ограничаването / въпреки всяко ограничение, качеството винаги си личи, дори на барабанистите на AC/DC.

Не мое да свирът,нали,Фил е смешник сигурно,ивалъта ,майстурйе... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А там има ясна и твърда рамка и никакво развитие.

Не съм съгласен със теб. там музикантите се развиват главоломно...пусни си един запис от преди 10 години на Хъшове и виж сега как свири Венко...човекът се е развил доста от тогава и не смао в отношение на неритмичното свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амати му били направили ПОРЪЧКОВИ барабани дето САМО той е имал такива и така.

 

а освен това Ник Мейсън бил един от най-великите барабанисти.

 

Слави трее се застреля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амати му били направили ПОРЪЧКОВИ барабани дето САМО той е имал такива и така.

 

а освен това Ник Мейсън бил един от най-великите барабанисти.

 

Слави трее се застреля

Велик в смисъл? Велик може да е защото е свирил във велика група, но ако говорим за свирнята му от рас се сещам за дузина хора които свирят къде къде над Мейсън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.