Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Ltd Ex-50


Manolev

Recommended Posts

Кажете какво мислите за тази китара? Трябва за яко жица и много куфеене. Мисля, че е достатъчно като информация... :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно цена-качество винаги съм казвал , че от тоя ценови клас 200-300$ за нова китара никой няма да сбърка ако се насочи към ЛТД. Във форума има достатъчно хора с ЛТД-та независимо от модела всеки един от тях съм сигурен, че ще го потвърди. Така, че давай смело. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP са едни от най-яките китари, затова че какво му мислиш - половината ако не и по-голямата част от метъл сцената свири с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А формата на Explorer не е ли неудобна за свирене или напротив?

Иначе за тази китара само като я гледам и се кефя :guitar: :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си взема една такава брадвичка

Много зарибително ми дейсва, а и съм чувал добри отзиви за нея

Ако някой може да изрази мнение за адапрерите и (ESP LH-100 PICKUPS)

Поздрави

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро чух едни ЕМГ адаптери и останах ужасен! Включиха китарата точно след едно Айбънец РГ и звука на ЕМГ-тата беше такова мазало, че се отвратих завинаги от тях! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няка ако някой от форума има такъв модел или някой от тези модели:

ESP LTD EC-100QM

ESP LTD EC-50

ESP LTD VIPER-100FM

ESP LTD VIPER-50

ESP LTD F-100FM

ESP LTD F-50

ESP LTD H-50

ESP LTD MH-100QM

ESP LTD MH-50

ESP LTD AX-50

ESP LTD M-100FM

ESP LTD M-50

да сподели какво харесва и какво не в звука на китарата си и какво мисли за адаптерите

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

от скоро имам есп ек 50 и мога кажа че е доста добра китара много се чудих какво да си взема и се спрях на този модел а и реитинга и бе6е малко по висок сравение с другите от този клас :) от 2007 са с адаптери LH150 като изработка е перфектна има само едно малко надписче което много ме дразини (china) въпреки 4е е поръчах от америка явно в китаи не си губят времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам по-стара (2002 г.) KH202 и съм доволен от нея. всичко зависи с какво сравняваш, но за сериите 50 и 100 нямaм високо мнение честно казано, особено след като преместиха производството в китай и индонезия. сериите 200-250 "стават" имо, но за сериозна китара бих препоръчал само от сериите 400 нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам МХ-50 и мога да ти кажа че за цената си няма равна. Много съм доволен и няма да сбъркаш :thumbs_up: Адаптерите ми са ЛХ-100 и са пушка- висок аутпут малко шум. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата с най-бързия гриф на който съм свирил. Взимай я, заслужава си парите. Формата не пречи, освен ако не искаш да скачаш с нея да се въртиш и тем подобни, става за пози повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро имам същата тигрица от подписа ми. Характеристиките, които мога да приложа тук спрямо други среден клас китари са:

-Както каза коляга от горе - бърз гриф

-Плътен и мек тон (адаптрите са LH-150)

-Удобна и за 2те ръце, за левицата да лети по грифа и за десницата да пили жицата.

-Китарата е ВЯРНА (това по-скоро е до бройка, но... все пак е моята е учудващо читава, в сравнение с която и да е китара)

-Формата яде таратора с вилица :punk_guitar: И Е УДОБНА ! Можеш да свириш седнал и прав, с еднакво КПД :drummer::virtuoz:

 

Препоръчвам ти я. За тези пари, не съм се и надявал да попадна на нещо толкова добро. За Ибанец не знам, но яде всички скуаяри, джаксъни, Йамахи тн. за закуска.

 

Смазваща китара. Нямам какво повече да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.