Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Ltd Ex-50


Manolev

Recommended Posts

а някой знае ли дали може в България да се намери ESP KH-2, или въобще някой Kirk Hammet signature model, или трябва от интернет. И какви цени... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в раздел купувам-продавам/музикални магазини в българия и мисля че в сайта на про мюзик има линк към един голям нов български електронен магазин(сори не се сещаам за името).Ако не е там потърси го някъде във форума го има.Малко са му дебели цените обаче! :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към dodoss ето ти ESP КН: http://www.thomann.de/gr/esp_ltd_kh202bk_egitarre.htm

в момента си поръчвам разни работи от Томан,ако те интересува нещо по поръчката пиши ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за съвет! Фен съм на тежкия рок и метъла. Смятам да си купя китара и се колебая между Ibanez RG350EX и ESP LTD EX50. Снощи до късно седях пред компа и четох кото ненормален из нета за RG350EX, всичко което прочетох за нея ми хареса и щях да си я купя, ако не бях видял цената й в нашата мила родна страна. А разбрах, че EX50 е по-евтина и започнах да клоня към нея, макар че мн искам китарата ми да е с ръчка. Вие какво бихте ми препоръчали да направя - да се измъча със сабирането на средства за Ibanez или направо да взимам EX50 ?

 

Послепис: Видях, че има хора от този форум с такава китара и искам да ви попитам какви са цените на това ESP в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Am-I-Evil, мисля, че излиза към 800 кинта.

 

Искам да питам колегите, които притежават въпросната китара, какво имат предвид под бърз гриф? Че е тънък ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Trysth, гледах EX50 в нета за около $320, а RG350EX за $400 - в България близо 900 лева. Пълен новак съм, така че ще ми трябва някоя китара, която наистина да ми е много удобна. Но ако EX50 наистина излиза към 800 лева, ще имам ужасни колебания. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Trysth, според БНБ курса на долара е 1.431900 т.е. китарата струва близо 460 лева, следователно доставката е около 250 лева. :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди по магазините и раздрънчи яко китарите. Може да си харесаш нещо друго. Тва да дадеш толкова много пари за китара си е набутвация. И кво е по-различен тоя ибанец? Че пише Ибанец? Има си достатъчно яки китари и втора ръка дето са ти по-на сметка от тия дето не знаеш от кое китайско село идат. Ама секи си знае де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се отказах от ЕСП-то. Колкото и да е яка китарката ще почака вероятно за догодина. Не бих съжалявал за нито една стотинка, която бих дал за тази китара.

 

П.С.: Търся човек от Бургас, който разбира от китари. Моля ако има такива да ми пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.