Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по китара


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Поради завишения интерес и липсата на достатъчно време, въвеждам уроци и през уикенда, които обаче ще бъдат на цена 15 лв. на час.

Времето за провеждане е както следва:

 

събота 13-20 ч.

неделя 13-17 ч.

 

 

Уроците в работните дни остават на същите условия - 13-20 ч., 10 лв.

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Дано още имаш място, защото и аз съм желаещ. Ще ти звънна да си поговорим :rolleyes:

ПС: А по колко пъти може да се идва в месеца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичайната ми практика е урок веднъж седмично. Който изявява желание може да идва и два пъти в седмицата, но има вероятност да му дойде вповечко.

Засега място има, но вечерните часове са почти изчерпани.

 

 

П.П. Налага се да отбележа, че в скоро време може да се наложи да вдигна малко цените, тъй като не ми издържа портфейла на инфлацията. Ще уведомя своевременно, когато дойде време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да уведомя желаещите, че от 1-ви Ноември цените на уроците се променят както следва:

 

- Урок веднъж седмично в делничен ден - 15 лв./ч.

- Урок веднъж седмично в почивен ден (събота и неделя) - 20 лв./ч.

- Урок два пъти седмично в делничен ден - 12 лв./ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Тъй като възможностите ми в делничните дни са изчерпани, а интерес към уроците има, въвеждам уроци в събота и неделя на цена от 30 лв. за астрономически час.

Който се интересува, да ми пише ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Имам два свободни часа:

 

Понеделник 19:30

Четвъртък 19:30

 

Цената е 30 лв. за астрономически час.

 

0899 250 789 - Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

От 1-ви ноември нататък ще имам следните свободни часове:

 

- Понеделник до Петък - 12:00 - 19:00 ч. на цена от 30 лв. за астрономически час.

- Събота - 16:00 - 19:00 ч. на цена от 40 лв. за астрономически час.

 

Има опция за намаления при взимане на два часа седмично в делнични дни - цената в такъв случай е 25 лв. на час.

 

 

За контакти: 0899 250 789 - Боби

Редактирано от BlueZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Понеже възникват въпроси, затова пояснявам:

 

Преподавам и на начинаещи и напреднали, без възрастови ограничения.

 

Единственото изискване е желаещите да са сериозни, а не такива, които се чудят с какво да си запълнят времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да споря с никой от вас, защото е безпредметно. Моите ученици са доволни от това, което получват от тези уроци и досега никой не е възроптал по отношение на цената.

Освен това нека не забравяме, че:

 

1. На нито един урок аз не губя и една минута от времето за празни приказки (както правят 90% от преподавателите по всякакви инструменти и/или пеене, при това не по една минута, ами по 10-15)

2. Уроците ми са по един астрономически час, а не по 45 мин. както е в читалищата, чиито цени ми цитирате.

3. Часовете не са нагъчкани един след друг, както при другите преподаватели, което позволява да бъдат удължавани с по 5-10 мин., че и повече и така обикновено става, като това не се отразява на цената.

4. Имам строго специфичен и индивидуален подход към всеки, а не следвам сляпо някаква измислена от някой програма.

5. Преподавам всякакви стилове и то в достатъчно подробен вид, включващ както техническите му особености, така и теоретичните такива.

6. Преподавам и достатъчно количество теория и солфеж заедно с уроците, което не може да се каже за много преподаватели.

 

П.П. Демокрация е и пазара е свободен, така че, моля, престанете да ми спамите темата, освен ако не сте желаещи за уроци.

 

П.П.П. Има автомобили за 500 лв. има и автомобили за 50 000 лв. И единият и другият имат за цел да ви превозят от една точка до друга, но разликата в комфорта, скоростта, поддръжката и рентабилността е огромна. Оставете хората сами да преценяват, наместо да пишете никому ненужни и до голяма степен необосновани и ирелевантни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият офтопик ще бъде санкциониран. Този човек когото нападнахте знае и може много и цената, която е сложил е оправдана поне според мен. Ако някой се съмнява в думите му, моите или на когото и да е друг, да отиде на един урок при него, за да научи и той нещо. Всеки сам си прави сметката какви цени да плаща за уроци, които са НЕГОВ ИЗБОР! Той не ви кара да ходите при него, а просто дава информация!

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последно предупреждавам, че това не е тема за дискусия на цените на уроците, които се предлагат в тази тема. Всеки сам решава това. Дискриминация? Хайде, научете какво значи тази дума, моля! Ако пак се появите да пишете в тази тема и да си чешете езиците, ще има наказани наистина. Няма тенденциозно отношение, просто офтопика ви е излишен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите 5 стинки :punk_guitar: :

В Холандия където съм в момента цените на частните уроци на про музикантите започват от 30 евро минимум,като урока трае най-много 45 минути.В повечето случаи това са просто обикновени грамотни музиканти.Та просто се научете най-накрая,че изкуството е скъпо занимание и не скачайте срещу хората,които си ценят труда.Пазара се регулира естествено,ако дадеш 30 лв един път и не си доволен,няма да ги дадеш пак.В България сульо и пульо дава уроци и никой не скача срещу това,нищо че някои хора осакатяват ментално учениците си и целия процес на обучение се състои в едно голямо потупване по рамото-за нищо.Правете разлика между читалища и заниманията с учители,които евентуално ще спестят години на лутане и губене на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.