Jump to content
Българският форум за музиканти

Lookin' like a woman?! Still rockin' like a human...


Babyface Bob

Recommended Posts

Айде пак нещо глемърско от мен. Една банда с много потенциал, която обаче бързо се разпилява. Сега чета, че пак са се събрали в оригиналния състав преди няколко години.

А ето още една яка банда от същите, която за жалост се разпада след като вокала им умира след автомобилна катастрофа.

 

Иначе специално Dirty Penny много ми допадат!

Редактирано от Slinky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да реанимирам темата с една от любимите ми "парцаливи" банди, която този път идва от Острова. Два страхотни първи албума, договор за мениджмънт с г-жа Шарън Озбърн и не особено бляскави следващи албуми, но първите два са истинска наслада за глем феновете :

Редактирано от jocker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не бих казал, че съм супер фен на глема, ама там има толкова много музика, че не е истина. 

на Winger Pull албумът ми е от супер любимите. В класациите за най-любима банда влизат Extreme (на първо място), Europe, Mr.Big и други, макар, че не са така изразени "клоуни" като Twisted sister например които намирам за ужасно скучна банда :)

 

Та по тоя повод ей така трябва да се свири рок!

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ли Айрън беше стрхотна метълка и аз много я харесвах, но като джаз-певица взе да ми харесва още повече. :)

 

От перхидролената вълна, ще бутна в глема и Лита от дамите въпреки, че сега ми звучи като някаква диско-метъл смеска, но да речем, че в главата е достатъчно тупирана като пудел и става. Доро няма да я пускам тука, тя си е метълка (..all we are :metalist:- много е яка!)

 

 

и "лейдитата" :lol: от Нелсън, където се пенсионираха с тази песен - учудващото е, че още я пеят с успех и то на големи сцени!Симпатяги са, де.

 

 

А тези много ги харесвам също:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prophеt са яка AOR банда... хаха браво, но по ме радват...

 

 

както и тези..

 

 

Айде да е пълно щастието още едно хахахаха макар, че пълно щастие няма хахахахахаха

 

Редактирано от Winger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^   Giant са гиганти от всякъде!  I'll see you in my dreams... :yes:

 

На Малмстийн "мейкинг лов" не е ли за в глем-а  (синтезатори, шарени дрешки, тесняци клинчета и парцали, а и певeицата :D му има халограмни цайси..ми много глем стои ), че ми се прииска да я бодна и нея или ще стане прекалено?  - отказах се, но така за идеята скрито я пробутах!

Сега ще пусна глемарите от The Poodles - ама някой да ми обясни как се свири на тези 4 каси!

 

 

и още скандинавски глем от sleaze бандата Crashdiet :

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, аз не съм автор на темата - всички ние сме :) Пускайте, че ми свърши тефтерчето да си водя бележки.

Минавайки, закачих за начало на поледния работен ден на 2012 г. ето т'ва :

 

 

 

Keep reachin'! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 valitchy  това е любимото ми парче на Crashdiet!!!!

 

 

 

същите имат едно парче Star Trip хахахаха но то е за над 18 годинишни :P

 

 

 

 

http://www.vbox7.com/play:918d7804

Редактирано от Winger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахх незнам защо не искат да излязат упорити са хахаха, но който е любопитен може да хвърли едно око на клипчетата хахахаха 

 

Sorry вече се виждат хахаха забавлявайте се ;)

Редактирано от Winger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.