Jump to content
Българският форум за музиканти

УНГ лекар


Recommended Posts

Отговарям ти с ужасно неудоволствие и се надявам, че преувеличаваш :cheers: Един много добър УНГ специалист е д-р Игнатов (навремето беше в Торакс, сега не знам дали още е там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСУЛ е специализирана болница само за УНГ .Там всички са специалисти.Там са и най добрите фониатри (ако проблема е в гласните връзки потърси Камелия Янкова) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миоля, препоръчайте ми добър УНГ-лекар в София, проблема е сериозен и изисква спешна намеса...

ако ти нужна е намесата на д-р Хапчев, значи още поначало май не си внимавал... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си намериш лекар, обади се, баща ми е добър специалист и работи с най-добрия УНГ специалист в БГ- проф. Едрев :happy: Надявам се не е нещо мнооого сериозно :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички, помощта ви беше неоценима и огромна... Утре ще ходя при доктор в ИСУЛ, защото мама вече ме е записала. Надявам се наистина да преувеличавам, но както вече на няколко от вас казах - и самолет да ме прегази, пак ще се оправя и ще продължа да пея! Отново благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пиле, как е гласеца? Надявам се да си се оправил и да можеш да гра... кхъм, кхъм, да пееш! :P:P:)

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласеца е горе-долу... Повече долу (пея некви ниски песни сега, затова). А иначе, оказа се не каквото мислех, не чак дотам сериозно. Усложнен хроничен тонзилит, искат да ми правят тонзилектомия, но аз мисля да откажа и да се лекувам с няккви бабешки средства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то това стана всъщност: недолекувани ангини, прерастнали в хроничен тонзилит, стигнал до храчене на кръв (сорка за риалити звученето, но е така). В момента това, което ме мъчи е дали ако ми отстранят сливиците няма да ми се претакова гласа, какви са опасностите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сигурно са ти казали вече, че нищо няма да ти се претакова, ако си спазиш възстановителните процедури и не бързаш да грачиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Казаха го. И май се оказаха прави, макар че не изчаках да се възстановя съвсем. Но вече съм доста по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Ако още ти трябва, потърси д-р Митева в Първа градска. Работи и в някаква частна клиника, но не знам коя. От раждането ми насам имам сериозни проблеми с ушите и тя винаги ме е оправяла, веднъж спаси живота на майка ми. Вече 18 години разчитам изцяло на нея :thumbs_up: И още един съвет - недей да ходиш в Исул :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.