Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Смесих си я сам,за демо!С китарите не можах да се справя затова са с Amplitube

http://soundcloud.com/serengeti/dont-push-me_proba

Приемам всякакви критики,исках звука да е като от 2 рия албум на Blood has been shed,но все съм далеч от истината.

Edited by serengeti
  • Like 3

Вокалите ме разкъртиха! Кой и как пее? Дай повече подробности, ако желаеш!

П.П. Китарите не ме интересуват!

Edited by Лими

Викаме аз и един приятел,записвани са със Studioprojects микрофони.Дано за добро да са те разкъртили,защото аз не съм много доволен.

човека с по-високите вокали да не от източен Ню Хемпшир ...с тоа акцент перфектен

• Like 2

^ Wattie Buchan!? :) :)

73527.jpg

Take it hard е положението. И си е размазващо :metalist: Само малко пипане от човек с по-сериозни възможности в пост продукцията и разгъване на идеята за времетраене.

Единият глас определено ми напомни на Уейти от Дъ Експлойтед! :)

Edited by Babyface Bob

Да наистина имаме проблем с дължината на песните,сет от 20 парчета е 30 минути.Надявам се след като си намерим сериозен басист да поработим в тази посока.

P.S. Sex&Violence!!!!

Edited by serengeti

Радва, радва, само наистина да се смеси по-добре и ще е супер. Очаквах всеки момент и чичко Леми да се обади..................., доста добре ви звучат гласовете :)

Благодаря,имаме 15 здрави парчета,дано да ми стигнат силите и средствата за да ги запиша качествено.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By IronWolf
      Здравейте,
      Ние сме от София - ритъм китара(и вокал), соло китара, бас и си търсим барабанист  
      Свирим 80ски траш, спийд, хеви метъл, като става на въпрос за авторска музика и сценични изяви. Имаме си наша оборудвана репетиционна. Възраст - до 25 години.
      Контакти: FB - Натиснете
    • By ivchovarna
      ЗА НАС : Групата ни е от Варна и свирим авторска музика, ориентирана към рок, метъл и пънк жанровете. Съществуваме от 2010 година и към момента записваме дебютният си албум.

НИЕ СМЕ : Митко - 22, вокали и китара ;
      Красен - 28, китара, клавишни и вокали ;
      Иво - 30, китара, клавишни и вокали и
      Хари - 50, бас китара.

ТЪРСИМ : Сериозен барабанист за репетиции и концерти. Човек с желание и страст към музиката. С готовност за  свирене по веднъж или два пъти седмично. Възрастта няма значение. Ако е от Варна е предимство.

ПРЕДЛАГАМЕ : Барабанен сет и напълно оборудвано свое репетиционно студио. Ние сме приятели, свирим с удоволствие  и търсим човек който мисли като нас.

ЧУЙТЕ НИ ТУК :                  
      Твоята усмивка - 
      В.З.Л.О.М. - 
      ЗА КОНТАКТ : 
      0889 183 061 - Иво
      088 133 434 - Красен
      https://www.facebook.com/vzlomband/
      ОЧАКВАМЕ ТЕ 
    • By mrdurandt1
      Интересно ми е да прочета коментари, мнения и критики относно това парче. Музиката и аранжименtа са мои. Текста е на един приятел а вокалите са на Racquel Roberts. Пишете на воля
    • By slightly_stoopid
      ЗДРАВЕЙТЕ
      Търсят се басист и барабанист за авторски проект във Варна! Може и соло китара при силно желание и идейност! Предимство е, ако музикантите пишат и текстове!
      Не искам да се заключваме в определен стил. Важно е музикантите да имат идеи за развитие. Все пак като основни определящи стилове са рок ен рол, алтернатив, пънки, фънки, ска, реге, като самите песни също могат да преминават в различни стилове. Във времето ще се сформира звученето на групата.
      Важно е музикантите да имат време за поне два пъти на седмица да правим репетиции, да имат мотивация за записи и концерти не само във Варна.
      Който има интерес нека да пише тук или може за повече инфо да ме намери във фейсбук: https://www.facebook.com/slavi.yambolov

• By Svirach
      Здравейте,

Търсим барабанист/ка за група. Идеята е да свирим пънк, ска, но като цяло - каквото излезе. Проектът е още суров, така че е в процес на формиране. Засега сме китарист, басист и вокалист. Идеята е да се свирят песни по обществено значими теми и на социална тематика. Ако някой свири на нещо друго и проявява интерес - да не се притеснява да се обади. Имаме някакви текстове и опити за записи, но са акустични, предвид на факта, че все още нямаме барабанист...

При интерес, можете да пишете коментари тук или по имейл, чрез който може да обменим телефони и т.н.:

stefan.petrov93@abv.bg

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.