Jump to content
Българският форум за музиканти

Още фукня


armario

Recommended Posts

За какво иде реч?

Повечето от форума го познават като РУДИБАС. Други - като Жорката от "Респонс" и т.н. Но да спрем до тук с лирическите отклонения.

С две думи - нашия приятел и добър музикант Георги Георгиев вече е на страницата на Конклин и избран за едно от рекламните лица на марката. Честито да му е ! :thumbs_up:

И дай Боже още по - големи успехи да постигне. :punk_guitar:

Ето го и доказателството:

http://www.conklinguitars.com/artists_georgi_georgiev.html

 

А ето го Жорката - идва му да си изяде баса, че Уутън е до него. Малко расист си пада :hysterical:

Вижте последните в страницата:

http://www.conklinguitars.com/artists.html

Редактирано от armario
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви пичове.Всъщност стана доста ненадейно просто имам регистрация на тяхната страница като гост.Разменихме по няколко мейла и се оказа, че Бил Конклин харесва свиренето ми и бандата с която забиваме(RESPONSE).И съответно приятно изненадан, че в България има фенове на неговата марка. Определено това е една сбъдната мечта. Дори и само за признанието на самия лютиер(собственик на марката), казвайки " ама копеле ти свириш гот да те е..а" , си заслужава.

Това ме кара да мисля, че не сме на дъното ..А и не трябва да бъдем.

Всичко лошо си го правим сами...а хората са казали..:

Кой каквото си направи , друг не може по-добре да стори..

Всеки ден се замислям и се убеждавам все повече в правотата на тази поговорка.

Ама много философия, много нещо, я наздраве и тва е :cheers:

Вчера се обезобразих с бира и ракия..... и според поговорката ....днеска страдам....Ама си заслужаваше хехехехехехе :thx:

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С костюм изглаждам като смесица между Спанчевски козар на абитуруентска и на женен циганин брат му.А и требе да си ме видат баш как съм си язе.Нема да им се даваме ... :blink: они че са по прости от мене дада ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.