Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиеса на Александър Петков(Сашо Кучето)


gopesh

Recommended Posts

Не съм сигурен,че пиесата е за този раздел но все пак не съм я писал аз!!! Изпълнявана е само веднъж на предствянето на албума на г-н Петков преди няколко години! Беше написал за няколко от учениците си пиеси и искаше да ги свирим на представянето! Тази е писана за мен и за това се казва Jobluf!!! Определено в хармонично отношение тази пиеса е предизвикателство(поне за мен) и това си личи към края на хоруса!!!Ще се радвам на всяко едно мнение!Приятен ден на всички!!! http://soundcloud.com/george-bluff/joblaf-by-aleksandar-petkov

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса, добре е че има хора тук, които се занимават със солиране върху комплексни хармонии. Страшно много полезна работа си отметнал и далеч си стигнал, давай все в същия дух :bravo: и браво на учителя ти, с много добри и интересни работи те занимава. Бих искал да чуя някои неща малко по различно, но ще се въздържа от препоръки (не искам да звуча даскалски :) )

 

Като цяло, просто супер :bravo: :bravo: :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъствах на едно представяне в Jockers-Варна, преди няколко години, може и същото да е .

Тогава ми дойде повечко като слушател(може би не съм на ниво да разбирам слушайки такава музика). Иначе твоята пиеса сега ми звучи приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ултрамега,представянето беше в Джокърс и друго не е имало!!! Тогава го изпълних в съпровод на пиано!!! Смеличко мога да заявя,че нашето представяне беше едно от малкото добре звучащи тази вечер!!! Благодарности за добрите думи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CursedSoul,благодаря ти и да поздравиш(ако познаваш) г-н Белевски!!!Китарта с която свиря тази пиеса е правена от него но аз никога не съм се запознавал с него лично!!!

МЕГАТОН ,от твоите уста знаеш на кого в ушите...(да не споменваме името Му излишно)

:thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Запис направен на един дъх ( за час ) в студио 33 във Варна ! Демото съм го затрил и няма как да се чуе за срвнение ! ......май не съм му улучил пулсацията... Ще се радвам на всяко мнение!

http://soundcloud.com/george-bluff/joblaf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.