Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще е новият барабанист на Dream Theater?


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Честно казано не очаквах да го обърнат на реалити шоу, още повече след напускането на Портной, защото постоянното документиране на всичко което става в бандата си беше негов патент. Но пък се е получило добре.

 

Майк Манджини най-много ми хареса и затвърди първоначалната ми прогноза че ще е той. Имаше собствено присъствие и енергия, каквато търси тази група.

 

Дерек Роди просто не е за такава музика - личеше си, че се насилва.

 

Върджил Донати беше невероятен в техническо отношение, но може би точно това дойде малко в повече. Ако беше преди 10 години това прослушване може би той щеше да е човекът, но сега...

 

Томас Ланг заема второто място за мен. Технически беше невероятен, вкара своя интерпретация, даже си беше позволил да махне единия том, чувстваше се комфортно. Единственото му липсваше енергията и емоционалния заряд, стори ми се че изглеждаше прекалено концентриран.

 

Марко Минеман ги може нещата, ама просто не е за тая банда. Иначе има и техника и свой стил, но това сценично присъствие е по-скоро за Блинк 182

 

Очаквам с нетърпение третата част

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на стария. В последния епизод, групата ще получи среднощно обаждане от Портной, който ще се разкае за всичко и ще сподели че е имал хемороиди и е бил нервен когато им е казал, че напуска. От тогава реве по цял ден. После всички се прегръщат, целуват и отново са заедно. Групата благодари на явилите се на кастинга за това, че посещенията в сайта им са се увеличили стократно и с нетърпение очакваме следващия сезон когато Петручи ще обяви, че смята да се посвети на водолазния туризъм и групата ще направи нов кастинг, този път за китарист, на който ще се явят Ингви, Сатриани, Вай, Гилбърт и дори Били Шийн... и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на майтап и аз си мислех за подобна развръзка, типични пинизи за вдигане на рейтинга. Винаги обаче има вариант и за 100% истинност на събитията. Поздрави.

^^^^^^^^:recourse::headbang::cheers2::headbang::recourse: ^^^^^^^^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно. Много се радвам за него, мисля, че човека е щастлив, и от всички беше най-ентусиазиран.

 

Малко съм разочарован от предсказуемия резултат, и липсата на Peter Wildoer в групата, но нямам търпение да чуя какво ще направят. Дори Myung изглежда да има повече желание от преди, и при късмет е участвал и повече в писането. Може пък този албум да е хубав. :D

Редактирано от Opeth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много се надявам да дадат шанс на някой по-неизвестен барабанист. Има такива змейове по нета, че да се чудиш от коя планета са.

Според мен от гореизброените отпадат веднага двама- Терана (железен, но не е за тях), Върджил (характера му не съвпада).

Също така отпада и Джоуи от Слипнот, добър барабанист, но пак не е за тях.

За мен списъка е следния (по вероятност на избиране):

 

1. Майк Манджини

2. Марко Минеман

3. Томас Ланг

4. Боби Джарзомбек (нечовек!)

5. Тери Бозио

 

Печеля!! :) Много преди всички слухове за Манджини. :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Печеля!! :) Много преди всички слухове за Манджини. :hooray:

 

Браво, замо че аз те бия с 10-тина дни - още със стартовия пост на темата заложих на Манджини. Това в рамките на добрия тон разбира се :)

Радвам се за избора, наистина това е точният човек за тази група с точния заряд и енергия... Техническите му качества и музикалност няма смизъл да се коментират - известни са на всички! А аз продължавам да се кефя на тази група и вече с нетърпение очаквам да чуя какво са записали тая зима. А защо не и да ги видя на живо в този състав

 

Радвам се и че предизвиках интерес и размисли у съфорумниците с тази тема, тъй като коментарите тепърва предстоят, оставям на модераторите да преценят кога да я закрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

не ми се отваряше цяла тема за една снимка за това: http://ow.ly/i/aW37 о.О Това е студио-сета му.

Редактирано от cri64an23
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"Dream Theater took Mike Mangini for only one reason: fans doesn't have to learn a new name, drummer is still Mike."

на този коментар попаднах в ютубата и май има логика.

 

е, не вярвам да е единствена причина, но сигурно е наклонило везната.

момчето свири невероятно.

Редактирано от ivansky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли мислиш, че това би имало каквото и да е значение? Щото репликата очевидно е маитап... Феновете не са толкова тъпи, че да не могат да запомнят едно име... ако бяха, всички в тоя бранш щяха да са само с по едно име като Ивана примерно...

 

А Манчини е толкова болен, че вкарва Портной няма да ти казвам къде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.