Jump to content
Българският форум за музиканти

Системата за оценка на мнения


Recommended Posts

Аз не виждам каква е драмата...:greenangel:

Имало е много мнения,които съм харесвала и съм искала да изразя съпричастност или примерно подкрепа - без да имам необходимост да допълвам или коментирам. Същото и с нещата, които не са ми харесвали.

Верно е че е хубаво човек да се аргументира в някакъв спор примерно, но аз не с всеки виждам смисъл и да споря :)

До момента вид цивилизован отдушник на негативните коментари беше Бисерната тема:ok: -така че какво толкова.

Пък ако някой драматизира това, че имал 'червен' форумен профил:blink: ...значи има някакъв ... проблем.

По-добре да си кибичи или да повтаря средно-форумното мнение в определена тема без да има нужда да се информира/образова в каквато и да е област.

Примерно такова мнение:

Чалгата не е музика! Рокът е достойната за слушане и свирене музика в България!'... Ще си e зелен поне до 21.12.2012...:girl_witch:

 

п.п. Аз също си мислех, че ако има възможност ..тип Фейсбук примерно, да излиза инфо за от кого са минусите и плюсовете ще е добре.

Hе виждам смисъл да е анонимно-след като изразяваш мнение трябва да можеш и да застанеш зад него.

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Съгласен съм (но плюсът не е от мен :whistle: ). Липса на анонимност би била подобрение към функцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аааа, като си съгласен използвай новата функционалност и удряй плюса!

Трябва да трупам рейтинг, за да 'левълна' (мерси на Игнасио за въвеждането в геймърския жаргон).

Нали това е смисъла да се пише в музикантски форум?? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друг чалъм - негативните вотове ти смъкват и на тебе по половин точка от репутацията :) има го в stackoverflow.com примерно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но аз пък мога да си изтрия профила, форуми бол.

 

не знам с тази платформа как е, но мисля че не можеш да си изтриеш профила

даже имаше такива теми относно разни "сепуко акаунт" блянове

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че анонимното негативно кликане е за комплексари и по душа лоши хора, които не могат да застанат зад думите и убежденията си от свое име. Има такива бутони по форумите, но те са в по-позитивен смисъл, например: thanks бутон.

Според мен, системата за + и - е донякъде уместна за раздел "Продавам, купувам", въпреки че там някой може да бие минуси от злоба и конкуренция. За всички останали раздели е ужасно подла и недостойна "екстра".

 

В интерес на истината използването единствено на позитивна оценка може да е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да се обадя без да ме :tomato::). Та значи има ли опция да се забрани да си гласуваш сам на постовете, щото някой недоброжелател като мене с мойте 700 и найси поста, както си нямам понякога работа и седна да си гласувам (пробвах го вече и за да съм обективен си дадох "-" ) ше си докарам рейтинг от 700 и найсе точки :). Само питам :)

 

Поздрави!

Герги

 

П.П. : Питам само, нема да седна сам да си давам "+" :)

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бизнес предложение: автоматично всеки пост да получи по 2 СМС номера за гласуване за(+)или (-)и вота да става с 2.40 лв. с ДДС! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях, че съм изпуснал едно "си". Да се чете: "Та значи има ли опция да се забрани да си гласуваш сам на постовете СИ, ...)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, значи, голЕмии драми с тази система!!! Пуснете я, пуснете я, кога ще я пуснете, ама защо я пуснахте?! :greenangel:

 

Не, няма опция да бъде разделено рейтването на собствените коментари от другите. Разрешените вотове са по 10 позитивни и 10 негативни в рамките на 24ч. Ако някой му се иска да цъка в продължение на седмици, за да има зелена репутация и да спи спокойно - да заповяда. :greenball:

 

П.П. И не си мислете, че е анонимно, всичко се вижда, стига да имаш необходимите права. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Big Brother watching all ... :hysterical:

 

Поздрави на редколегията :)

Герги!

 

П.П. : Нещо форумна сБирка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. И не си мислете, че е анонимно, всичко се вижда, стига да имаш необходимите права. ;)

То нормално, ама в някой форуми на същата платформа, може да виждаш на твоето мнение кой е гласувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аз все пак си мисля, че така е най-честно, нали... Реален "право куме в Очи" web experience.green_flying.gif

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да и аз това казвам, нека си виждаме вота + потребителя, какви са тези анонимни доноси?!

 

Днес за около час имах нов скин и ВИП форум - мерси за почерпката!

 

:thx:

Редактирано от VALITCHY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.