Jump to content
Българският форум за музиканти

150000 Dead


Recommended Posts

Това, мисля, е едно от най-добрите ти и епично звучащи парчета досега !

 

Но, естествено, трябва да го донаправиш доста по-дълго... да речем към 5 минути поне :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рамщайн полъха изкефи.Може би малко писклива китарата ми се стори.

и що ти трябват семпли на крещящи хора?Дай ще се понапънем ако трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да искам такива звуци :angry:

Ташака настрана,ако искаш да вплетеш тенденцията със звуците от хора,агония да разбираме,ще е размазващо ако започнеш с бебешко гугукане и после с виковете.Поне на мен ми се струва мощно.Ако издебна малката може и да ти запиша нещо напоследък не се спира.

И що не пробваш да се запишеш ти?Малко ефекти много ефекти все ще стане..кво по точно ти трябва..гледах на скоро семпли в дин сайт имаше и много с гласове, но бяха предимно обикновенни крясъци и числата на английски в общи линии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да искам такива звуци :headbang:

Ташака настрана,ако искаш да вплетеш тенденцията със звуците от хора,агония да разбираме,ще е размазващо ако започнеш с бебешко гугукане и после с виковете.Поне на мен ми се струва мощно.Ако издебна малката може и да ти запиша нещо напоследък не се спира.

И що не пробваш да се запишеш ти?Малко ефекти много ефекти все ще стане..кво по точно ти трябва..гледах на скоро семпли в дин сайт имаше и много с гласове, но бяха предимно обикновенни крясъци и числата на английски в общи линии

дай линк :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.noolmusic.com/wavs.html

http://www.noolmusic.com/fat/Soundfonts.shtml

http://www.buzzmachines.com/

 

тука се рових и имаше за сваляне.. незнам къде точно беше ако ти се занимава давай , За Бъз-а и има много неща

 

http://www.samplenet.co.uk/listsamples.cfm?id=12&type=VOCALS

 

в последния има неща...

неможах да го намеря пак оня сайт, сори бях го налучкал ама сега неможах ако ми се изпречи пак щи го пратим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаааааааа хубаво. хора ми е познат от някъде :angry::headbang: . лично мнение обаче тоя звук наподобяващ звуците, издавани в тоалетната, ми прави лошо впечатление, но и колоните не са ми прекрасни. все пак обаче нали идеята е да не се слуша само на качествени говорители, демек предназначено е и за средностатистическия слушател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мнение обаче тоя звук наподобяващ звуците, издавани в тоалетната, ми прави лошо впечатление,

:godbless:

:read:

:evil:

 

приемам за дълбока обида

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кво да те правя за откровението

:godbless:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече не исках да прозвучи така. т.е то на мен ми звучи добре де ама не знам ти как си го приел. ей недей така де просто на тва ми заприлича де. извинявай ако съм наранил крехката ти артистична душиша, защото съм забелязал че е такава - ТИ СИ АРТИСТ! И :godbless: пред теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече не исках да прозвучи така. т.е то на мен ми звучи добре де ама не знам ти как си го приел. ей недей така де просто на тва ми заприлича де. извинявай ако съм наранил крехката ти артистична душиша, защото съм забелязал че е такава - ТИ СИ АРТИСТ! И :godbless: пред теб

:cheers::godbless:

 

Споко друже !

 

Ти си ми френд макар и виртуално!

Жестовете които си ми сторил ти прощават всичко:cheers:

 

Но за 2005 незнам

Тва е 2004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.