Jump to content
Българският форум за музиканти

Заслужава Ли Си Китарата Squier Bullet Strat


back_in_black

Recommended Posts

:thumbs_up:Направо си взимай ''SQUIER BULLET STRAT'' и повече свири,че и друга да вземеш сама няма да свири :music336:    

 

:thumbup: Взимай смело и да не ти пука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които писаха по темата. Много ми помогнахте. В крайна сметка се отказвам от Скуайъра и мисля да купя Washburn USM-RX10MC за 350 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Правилото shit in - shit out долу горе важи. Неможеш да очакваш усилвателя да ти оправя гадния звук на китарата. А това дали ти ще усетиш, че звука на китарата е гаден в сравнение с добра китара, вече е друг въпрос.

 

И все пак, по-евтина китара в добър усилвател ще звучи прилично, а Гибсън за 3 бона в радиоточка ще звучи като пръдня, така че всеки да си прави сам изводите.

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Правилото shit in - shit out долу горе важи. Неможеш да очакваш усилвателя да ти оправя гадния звук на китарата. А това дали ти ще усетиш, че звука на китарата е гаден в сравнение с добра китара, вече е друг въпрос.

 

И все пак, по-евтина китара в добър усилвател ще звучи прилично, а Гибсън за 3 бона в радиоточка ще звучи като пръдня, така че всеки да си прави сам изводите.

На същото мнение съм :thumbs_up:

Редактирано от maxim09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Правилото shit in - shit out долу горе важи. Неможеш да очакваш усилвателя да ти оправя гадния звук на китарата. А това дали ти ще усетиш, че звука на китарата е гаден в сравнение с добра китара, вече е друг въпрос.

 

И все пак, по-евтина китара в добър усилвател ще звучи прилично, а Гибсън за 3 бона в радиоточка ще звучи като пръдня, така че всеки да си прави сам изводите.

На същото мнение съм :thumbs_up:

 

А къде видяхте да съм написал обратното пък?! Бих казал, че даже съм на същото мнение. Но това не променя факта, че колкото и да ти е добър усилватела, не може да ти коригира пропуски в звука на китарата! Ако свириш с лоша китара в добър усилвател сигурно ще звучи по-добре от колкото в лош, но това си е заради по-добрия звук на добрия усилвател, не че ти е коригирал звука на китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ах..да аз съм с същата.. Squier Bullet Strat имам я от близо година. Обаче аз на акустична не съм свирила много.. :D причината поради която я взех е че само такива продаваха тук :D

 

Според мен не е лоша, за начинаещ е перфектна ;) само дето адаптерите ми ръждясаха много бързо..

 

Сега съм решила да си взема нещо по-добро ;)

:lol:^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит знам че за 200-300 лева няма кой знае каква китара да си вземеш и все ще има нещо за което да се оплакваш. Виж http://www.musicworld.bg/bg/c_358/Electric_Guitars.html китари Корт по 200-300 лева са прилични сравнение със Squier-ите на същата цена.

 

EDIT : Ха сега зацепих че темата е стара :greenball:

Редактирано от Dankata0071
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.