Jump to content
Българският форум за музиканти

Soundprophet - Without Words


Recommended Posts

Здравейте приятели, ето още едно наше парче за слушане! Можете да го чуете тук:

SOUNDPROPHET.ОRG

Или на страницата ни в MySpace тук:

SOUNDPROPHET SPACE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим ви!

 

(Мога ли да помоля администратора да поправи името на темата на SOUNDPROPHET - Without Words, благодаря предварително! )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове... :recourse:

 

Страхотно парче, мрачна сиатълска меланхолия + много пауър! Припева цепи, тия двугласи ми връщат спомена за една велика личност, която ни напусна преди 9 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове !!!

 

От километър си личи желанието и енергията, която са вложени в тия парчета, затова и са се получили добре. Личи си, че вярвате в това, което правите - затова излиза истинско ! :thumbs_up:

(за разлика от маса други поп-рок-алтернативни групички, дето само ми се прозяват по микрофона и маат кунки през струните)

 

Всъщност, това е първата родна по- лека група, която ми харесва, от времето на дебюта на "Пиф" и "Остава" насам... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Не са ви никак лоши парчетата (да не ви се вдига много самочувствието само от хубави коментари). Относно микса, на мен барабанките ми звучат малко извън микса и ми звучат малко програмирани (?) Иначе дерзайте, имате потенциал и не звучите типично за БГ банда, което мисля, че си е направо комплимент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим. Самочувствие не се вдига така лесно ;) Знаем, че трябва и още.

По темата за записа... нека приемем, че това са едни демо записи. Няма грам програмиране в записа, и има какво още да се желае. На този етап толкова от нас. Скоро смятаме да запишем още 3-4 песни и да поработим по-сериозно на микс и мастеринг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.