Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде в БГ


canonoff

Recommended Posts

Извинете ако вече има такава тема, но аз нещо не я намирам.

Та въпроса ми е: Къде могат да се намерят таблатури или ноти на български групи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пей сърце...там са само акорди <_< човека пита за табове - предполагам със сола и така нататък... :ph34r: тук таме съм намирал по някой таб на ахат примерно или на бтр ама е било супер отдавна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пей сърце...там са само акорди B) човека пита за табове - предполагам със сола и така нататък... B) тук таме съм намирал по някой таб на ахат примерно или на бтр ама е било супер отдавна

аз не се сещам да има бг соло което да ме е впечатлило с нещо....ако някои се сеща да драсне коя е песента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в самите песни B)B) вадиш по слух(не мисля чв има група която да си заслужава да таболира(мое мнение))

А ти какво си заслужил???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се сещам да има бг соло което да ме е впечатлило с нещо....ако някои се сеща да драсне коя е песента...

Ми вземи се пообразовай малко откъм българска музика и тогава говори! Бързото соло не е критерий за добро соло, а и както винаги съм казвал, добрият музикант е този, който може ДА СЪЗДАВА музика, не просто да свири кавъри на някакви групи... Слушай малко БТР, Сигнал, Ахат...Киора дори! В песента "Твърда симфония" на Киора има такова соло, което съм сигурен, че малко хора могат да измислят, камо ли пък ти... И за в бъдеще си спести подобни меко казано смешни изказвания... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се сещам да има бг соло което да ме е впечатлило с нещо....ако някои се сеща да драсне коя е песента...

Ер малък - 1992 - само се заслушай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се сещам да има бг соло което да ме е впечатлило с нещо....ако някои се сеща да драсне коя е песента...

Ай извади ми на Wartime солата пък тогава философствай, в БГ има доста групи с зверски сола, това че Ти не си ги чувал не значи, че не съществуват;)

по темата - в раздела "Ноти, уроци..." се намират няколко много добри таба на български парчета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и някои колеги от форума Ozzy, Baby Thomas с общи усилия сме извадили:

 

Бтр - Хей Момиче (соло)

 

Сигнал - Да те жадувам (соло)

 

Ахат - Земя на Слепци и Монолог

 

ФСБ - Високо (соло)

 

Киора - Вярвам в теб (соло)

 

Има още няколко таб-а на колеги от форума които са в раздел "Ноти, Уроци и други" ако имат желание нека да сложат линковете в тази тема за да ги обединим в една тема !!!

 

:twisted: Марио :twisted:

 

п.п Според мен темата е за раздела "Ноти, Уроци и други" а не тук

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.