Jump to content
Българският форум за музиканти

кое е най-доброто за парите си


flash_max

Recommended Posts

търса да си купя някаква ел. китара около 200лв. , но незнам каква.Някой може ли да предложи нещо което си струва парите.Благодаря за изказаното мнение на всеки.

И още нещо -ако дадете мнение кажете и от къде мога да си взема китарата която вие предлагате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое мнение, не искам да ангажирам никого с него - ако си начинае6т, събери о6те 200 лв и си купи Ibanez GRG170. Магазина се намира в Благоевград.

 

Ямаха Пацифика са съ6то добри китари - Динакорд, на Петте кьошета в София. Потърси не6то и втора ръка! Няколко теми назад се продаваше Миузик Мен ОЛП, съ6то много добър избор.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам или Squier Stratocaster или Булет Страт за парите си са много добри аз свиря на булет и е доста добре за начинаещ :greenball:. Все пак провери на всякаде пробвай, чуи как свирят :)

Успех в начинанието :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier Affinity Strat или Standard Stratocaster (2рата е малко по добра), аз съм със Squier Strat Special и съм много доволен, изкарва доста приличен звук (особено след малко бърникване и преработка на адаптерите), единствен недостатък - шума на адаптерите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкоз пари наистина Squier Standart Strat или някакъв Булет е най-човешкото, което наистина ще ти върши работа. Иначе има разни Behringer и подобия дето не стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier Affinity Strat или Standard Stratocaster (2рата е малко по добра), аз съм със Squier Strat Special и съм много доволен, изкарва доста приличен звук (особено след малко бърникване и преработка на адаптерите), единствен недостатък - шума на адаптерите

не мисля че само адаптерите са и недостатък но китарата е добара..аз сум с такава:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.