Jump to content
Българският форум за музиканти

Майстори На Кларинета


Recommended Posts

Здравейте, има ли някой, който би се наел да погледне кларинета ми на снимки? Съмнява ме, че нещо в дясната ръка трябва да се доизкосури. Купих го от един майстор хаймана на кларинети в София до пожарната след основен ремонт, а пък е като след война все едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може от една снимка да се определи какъв е проблема и има ли такъв на кларинет. Освен, ако не е счупен видимо! Всички дървени музикални инструменти имат сложна лостова /Бьом/ система за управление на клапите и само директен преглед може да определи какво е моментното им състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли някой, който би се наел да погледне кларинета ми на снимки? Съмнява ме, че нещо в дясната ръка трябва да се доизкосури. Купих го от един майстор хаймана на кларинети в София до пожарната след основен ремонт, а пък е като след война все едно.

 

От Боцмана (Хаджииванов) си го купил... Предполагам, че пълен бьом си купил, ама на снимки инструмент не се поправя.

 

По принцип бих се наел да го погледна, но опиши ситуацията малко по-подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мартинчо да заминаваш за Анталия да изкарваш пари, да не се занимаваш с глупости !!! :thumbs_up:

Как го намери този пост? Пък и не знаех, че точно тук имаш регистрация. По принцип този форум не е характерен за нас, духачите. :D

 

Та по темата: що да са глупости бе, Дидо? Ако момчето беше постнало снимки, можеше и да му помогна, ама нейсе...

 

За Анталията дай по скайп, че точно тук не е много удобно. Ама очаквам ти да пишеш, щото работата не те оставя на мира, а аз цял ден сега съм вкъщи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.