Jump to content
Българският форум за музиканти

Даите муза за кубе :p


Recommended Posts

и аз предпочитам Mesa/Boogie Dual Rectifier, ама това е друг въпрос, човека търси нещо евтино, което 99% няма да е лампово, а това че ще е непродаваемо не е вярно, защото винаги ще има начинаещи китаристи, които търсят евтина техника за начало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За 100$ бях намерил 15 вата лампово кубе Маршал,което цепи като 50в. транзистор.Верно,на късмет. :)

Виж в "Джаза"кво има-на ул."Хр.Ковачев"2 мисля-близо до Фенса,изпадат хубави неща понякога.

Това леко невероятно звучи ама ще се опитам да повярвам. Коя серия е това ?

Щото по мое впечатлеие Маршал не си играят 15-ватки лампа да правят.... затова ми е любопитно коя серия и модел е това въпросното.

А относно това че 15 вата са достатъчни за удома е мноого ясно. Говорихме наскоро че ако имаш някъв звер ... не можеш да му отпушиш звука и да му задвижиш окачването на говорителя за да му излезе баш саунда поради простата причина че ще ти се нацепят прозорците ако го усилиш колкото му е нужно за целта.

Дал господ всеки лампа за 100 долара.. ама.. това е леко от 1001 нощ.

Mодела е Studio 15,това-http://fr.audiofanzine.com/produits/demandes_avis/index,idproduit,45118.html

Бил е на Цвъри(екс ПББ),продал го е на нм кой си,от там следите се губят до момента когато един малък(не свири вече)каза "намери да продам един Маршал"-???-"100$",и аз кат го видях го взех на секундата.

Не знам дали е 1001 нощ,ама съм писал че е НА КЪСМЕТ,ако не си видял..

Не знам дали момчето беше наясно кво продава,пък може и краден да е бил.. :bravo: ,как да е,замина...

Това съм го писал за да се ослуша момчето за "секъндхенд",щото не знаеш от кой храст ще изскочи зае..ампа.

Нали знаеш че Ламповите ватове грубо се умножават по 2,за да добиеш представа за силата.Примерно 15 в. лампа е мощно колкото 30в. транзисторен,че и отгоре.. :green:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва за ватовете си е вярно, наистина са много силни. Ако става въпрос моя 100вт усилвател го взех за 20лв (е не е оригинален Маршалл, ама е 100вата), като сметнах, само гигантските трансформатори са над 100лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва Peavey за 240лв, дето си го гледал ново ли е било или 2ра ръка? И за какъв модел точно става дума.....че и аз долу-горе за същите пари си търся някво кубенце.

В Studiomax има едно 100-ватово Peavey.Мисля,че за 150 лв ще го вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

djcocobeat  Публикувано на Apr 8 2006, 04:36 AM

 

QUOTE (Trysth @ Mar 28 2006, 12:50 AM)

Тва Peavey за 240лв, дето си го гледал ново ли е било или 2ра ръка? И за какъв модел точно става дума.....че и аз долу-горе за същите пари си търся някво кубенце.

 

В Studiomax има едно 100-ватово Peavey.Мисля,че за 150 лв ще го вземеш.

 

off-можеш ли да поясниш. studiomax-bg.com не ми се отваря. Дай ми некви снимки на лс, ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари ще си намериш прилино 15-ватово кубе, и без колебание се присъединявам към мнението за X-Brand. За информация - 25 ватовия X-Brand е 249 лева... така че помисли дали не можеш да отделиш още малко пари отгоре.

Кубенцата се отличават с доста плътен звук, въпреки малките си размери.... затворен кабинет с бас-рефлектори.

Можеш да намериш такова в Технополис-Младост, да речем...

 

x15r.jpg

Редактирано от SixStrings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се обърнеш към Владо Балев 15 20 вата имаше лампови ампове на тая цена които звучат истински и с отделно драйв-педалче или процесор някакъв ще звукне перфектно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Studiomax има едно 100-ватово Peavey.Мисля,че за 150 лв ще го вземеш.

ако тва е верно ще си изям китарата Peavey 100w-150 кинта??? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз продавам лампово кубе на Владо Балев, 15-ватово и се вмествам в ценовата категория която те интересува. Извинявай ако съм ти писал вече в "Купува-продава..." Там, между другото, съм дал по-подробна информация за кубето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.