Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз на кастинг за музиканти


asparuh75

Recommended Posts

Направо ги изкърти ! Диджея си глътна граматиката.Интересно ми е само Спенса без акомпанимент какво може да изкара !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам тоя 3-тия най в ляво, но едва ли и той може да те оцени подобаващо.. та не са те пуснали по напред, а? За пръв път чувам това нещо 'Ариа', може да обясниш малко за какво става въпрос ако искаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този кастинг малко та@ак ми се вижда. На реалити форматите яко им паднаха рейтингит - що ли се пънат?

 

Аспарух рулз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми харесва да се забавлявам пред хора които не знаят какво ще им поднеса:)

Не се вземам насериозно ,но мисля че умея донякъде да се изразявам с китарата по един или друг начин.Абе шоу да става :)

Не отидах там за да ми кажат те ,дали мога или не мога да свиря на китара и да ме оценяват.

Аз примерно не съм никакъв вокален талант но не ми попречи с колегата Недко да се явим на мюзик айдъл 3 и да оформя нещата сценично-гротескно и да ни излъчат 20 дена преди да почне формата като "изцепките"

Да :) ние ги псуваме те ни се радват:) Че и в господари на ефира чак влезнахме :)

Абе ШОУ ДА СТАВА :)

http://vbox7.com/play:da8c8831

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,и ти си веселяк явно,радваш,най-вече с мнението,че не трябва да се възприемаме насериозно..

Тия шибани ТВ формати за мен са Врага - по добре да си цепим добрия стар рокнролл ъндърграунд (по дупките),отколкото неква перхидролена кифла да симулира дейност гледайки празно и да се прави че разбира какво и свириш..

бе ,ти си знаеш,събери си бенд,ако ти се свири..повтарям се..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Повече чисти тонове с чувство"....

АХХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ!!!!!!!!!

 

Коментари от сорта на "Двойният трилер не се прави така, мойто момче" са ми любими :)

 

Иначе браво от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах много яко. особено с Недко в мюзик айдъла. "уи ар ливинг на село със марин" :offtopic-001:

и според мен журито не може да оцени реално кой може да свири, особено пък на китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е кастинг за музиканти , нека и журито да са музиканти, а не просто хора които са свързани с музиката по някакъв начин. Аз, че знам как да ползвам часовника не ме прави автоматично часовникар

 

А за участието , браво. Хубаво е , че си естествен и не се взимаш прекалено насериозно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.