Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen-space Inspiration...


Recommended Posts

СЪГЛАСЕН СЪМ С ТЕБ, НО ТАКА Е ПРИ СПОНТАННИТЕ ИМПРОВИЗАЦИИ, А И КОГАТО ГО СВИРЕХ,БЯХ В Меланхонично състояние,такаче не съм и предполагал какво точно ще се получи ...... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Хубаво е! При този творчески потенциал, който имаш, си е направо престъпление, че 'бъркам цимент на въздух'. Ще се радвам, ако включиш един :wacko: + 1 бас, със сигурност ще напълните София лайф клуб, най-малко, а при сериозна работа и добра реклама ще стане още по-яко.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Доколкото чувам акордите са "C#m, B, A, A" - темата може да се продължи с "F#m, A, E, Bm" или/и "F#m, A, E, D" после преход "D, Bm ..." и т.н. В момента нямам микрофон, иначе щях да го запиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

със сигурност може да се продължи, но до толкова ми стигат познанията по музика,така или иначе при мен нещата опират главно до импровизациите и до това в какво настроение съм в момента... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз пак казвам че си уруТ, а може и урукхай да си :greenangel: добре че си нося антидепресантите иначе досега да съм си хвърлил китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти за топлите думи :D антидепресантите не са решение. ако знаеш колко пъти съм си захвърлял китарата като чуя някой свиреп китарист пример за това е ALEX HUTCHINGS просто мислех никога да не докосвам повече китара,но уви лудостта не се лекува :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

относно лудостта, освен че не се лекува, с времето излиза извън контрол. като за капак на всичко оставаш без работа,и неразбран.остава единствено онова нещо в теб което те кара да се радваш на малките неща в живота: а именно палитрата от звуци навсякъде около нас .... :wacko: :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози път мисля , че малко си избягал от подражанието на Ингви и според имаш потенциал да развиеш собствено мнение за соло китарата ... :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.