Jump to content
Българският форум за музиканти

Още една открадната китара


A40

Recommended Posts

Драги съфорумци, със съжаление съобщавам , че и моята китара я откраднаха. Китарата е CORT KX5 VN . Ако някой, някъде я види из заложните къщи да свирка.

Китарата се намираше в София, кв. Павлово. Обявена е и в полицията за търсене. Ами...това е. Много здраве и късмет на всички през новата година !!!!

 

11948698364154380001265787053aQfUowbJwt9XiHiBUxO4.JPG

Редактирано от A40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с откриването!Между другото графиката с черепите ще помогне в търсенето,защото вече става дума за конкретно търсене , а не просто "черна китара".

Успех отново и дано виновниците си получат заслуженото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования за красавицата. Мога да погледна около нас в заложните къщи, ама едва ли ще помогне щото съм от Люлин. Светотатство е да ни крадат най-скъпото - инструмента. :) Дано се намери китарата и говедата дет' са я взели.

 

Поздрави!

Ванко

Редактирано от ВанКо Пашов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги съфорумци, със съжаление съобщавам , че и моята китара я откраднаха. Китарата е CORT KX5 VN . Ако някой, някъде я види из заложните къщи да свирка.

Китарата се намираше в София, кв. Павлово. Обявена е и в полицията за търсене. Ами...това е. Много здраве и късмет на всички през новата година !!!!

 

11948698364154380001265787053aQfUowbJwt9XiHiBUxO4.JPG

Друго свито ли е?Нямаш ли някой приятел от местната полиция - те са снимали (знаят) наркоманчетата в района - най-вероятно е тяхна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво става с тез китари бре -много ги крадат...ебаси тъпанарите ! :icon_shithappens:

Да не би нова мафия да се е пръкнала по инструменти-кво става?

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_shithappens: Съвсем полудя тоя народ последно време! Отключвам катинара на голямата порта от ателието и го закачам на вратата. Обръщам се, запътвам се към колата, която е на 10 метра на улицата, връщам се и катинара го няма. Едно цигане го отмъкна за има няма 20 секунди. Не можах да го хвана... :girl_witch: Худини ряпа да яде. Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования за красавицата. Мога да погледна около нас в заложните къщи, ама едва ли ще помогне щото съм от Люлин. Светотатство е да ни крадат най-скъпото - инструмента. :icon_shithappens: Дано се намери китарата и говедата дет' са я взели.

 

Поздрави!

Ванко

 

 

Адаш нищо чудно да са при нас в Люлин .. толкова мангасари и наркомани има тука че направо .... абе аман .. дано се намери китарката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, какво да кажа. знам точно как се чувстваш.

дано успеем да си ги върнем.

Ами дано през новата година имаме повече късмет !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, дай някакви координати, за да може хората тук да разпратят и постнат информацията и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, дай някакви координати, за да може хората тук да разпратят и постнат информацията и на други места.

ами мога да дам и серийния номер, но по-късно защото документа е у нас. Китарата е като чисто нова, с найлончетата на адаптерите, няма нито една драскотинка...

Беше с мек калъф Стаг и е с червен колан. Буксата където влиза жака е леко разхлабена.

Редактирано от A40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования за красавицата. Мога да погледна около нас в заложните къщи, ама едва ли ще помогне щото съм от Люлин. Светотатство е да ни крадат най-скъпото - инструмента. :cheers: Дано се намери китарата и говедата дет' са я взели.

 

Поздрави!

Ванко

 

 

Адаш нищо чудно да са при нас в Люлин .. толкова мангасари и наркомани има тука че направо .... абе аман .. дано се намери китарката

 

:) Ами и аз не бих се учудил. Вярно е, че ги има в обилно количество в Люлин. Абе мани... То пък бива бива, ама чак пък толкоз... Айде късмет с търсенето.

 

Поздрави!

Ванко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A40 - май не ме разбра правилно. Под координати имах предвид да напишеш поне име и телефон, за да мога например аз, като желаещ да помогне, да постна тази информация за кражбата я във фейсбук, я някъде другаде, за да може да я видят повече хора и ако някой случайно има новини по случая, да може директно да ти се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A40 - май не ме разбра правилно. Под координати имах предвид да напишеш поне име и телефон, за да мога например аз, като желаещ да помогне, да постна тази информация за кражбата я във фейсбук, я някъде другаде, за да може да я видят повече хора и ако някой случайно има новини по случая, да може директно да ти се обади.

Разбрах,,... :hysterical: 0889 580 961 Ангел..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.