Jump to content
Българският форум за музиканти

С кво свири клавириста на Sonata Arctica?


Dogy9006

Recommended Posts

А като е MIDI Keyboard Controller тва означава ли че ще се нуждая от компютър за да свиря с него? или може да се включи директно към осилвател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може директно към Усилвател. Трябва нещо, което да генерира звук - или компютър със софт-синтове/семплери или хардуерен синт/семплер, който може да е рак версия без клавиши или със клавиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или примерно ползва звуците на нормалния синт, с който свири :godbless:

Някой вкарва ли такова нещо у нас, че ми е интересно какви пари е това нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Free Yourself

Tired of performing behind a stack of keyboards? Then strap on an AX-7 and become mobile without giving up the control you need. Its pearl white body will draw lots of admiring looks, and with 49 velocity-sensitive keys, you can play anything from bass lines to solos and chords—just transpose the keyboard to suit the range needed. Best of all, the AX-7’s lightweight design means you’ll be comfortable even when playing an all-nighter.

 

Мен също много ме вълнува някой внася ли го това в България и ако да, колко пари ще иска. Някой също информиран ли е какви функции има тая играчка. Рзгледах и не намерих каквото ме интересува...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го това чудо:godbless:

 

Ама 400 и кусур евро за такова нещо са си много бе... :godbless:

 

 

П.С.Сори...С Топси сме пуснали съобщенията си заедно...

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам че е само миди клавиатура и тряя да вкарам още горе долу толкова пари за да може да се каже че съм оборудван... Не си струва според мен, а и е нетрадиционо. Народа още не е свикнал и ще гледа като голям камък.

Редактирано от NoSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи:)готино е да си го имаш...аз не съм фен на Roland(както не веднъж съм казвал),но определено е гот да си имаш миди контролер с тази форма...напомня ми дъртите велмайстери ;) ех...времена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.