Jump to content
Българският форум за музиканти

2 Кубенца


Johnyy

Recommended Posts

Колебая се между две кубета едното е на Fender моделът е Frontman 25r а другото е на Roland - Cube 20x .. Фендера има само ревърб и е 20 или 25 вата не знам точно а пък роланда е 20 вата с 6 ефекта и няколко дисторжън симулаций та се чудя кое от двете да си взема .. :icon_shithappens: Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Колебая се дали да ти отговоря или да не ти отговоря! Моля коментирайте какво трябва да направя! Или да кажа на автора да отиде до магазина и сам да си прецени! Да .... или да не ...! Това е въпроса!

 

Коледно ненастроен!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Колебая се дали да ти отговоря или да не ти отговоря! Моля коментирайте какво трябва да направя! Или да кажа на автора да отиде до магазина и сам да си прецени! Да .... или да не ...! Това е въпроса!

 

Коледно ненастроен!

Герги

 

 

Добре окей .. по-лесно въпросче .. Кое кубе би си взел ти .. ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джонка, Роланда със сигурност, но при мене е въпрос на ненавист към Фендер! Всеки със разбиранията си!

 

 

Весела и БЕЗалкохолна ... Бъдни вечер!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с две ръце за Roland!!!

И аз ползвам кубе на Роланд и съм супер доволен от неговата функционалност и възможности. Ако си беден на камиончета го взимай! Пък и ако си свириш във вас само тия 20 вата са си сила ;)

 

Фендер пък имат хубав чист канал, но от към драйв ги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От малките ампове за домашно свирене няма смисъл според мен,по-добре ефектче с изход амп-симулатор и в уредбата..(дето слушаш музика).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.