Jump to content
Българският форум за музиканти

трябва ми програма за барабани


kri6o

Recommended Posts

понеже работя с cooledit и нямам от каде да си жкарам барабани и не се сещем за такава програма ще се раадвам ако пуснете някое предложение!мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или с...

http://www.threechords.com/hammerhead/download.shtml

непретенциозна програмка в която можеш да си редиш тактове елементарни и да си ги ръгаш пак в Кул-а(експортва Уейв)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Пробвай с Drumsite има я в дата...

Вече я няма в Дата... ако някой има копие нека пише на скайп mzografski... благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, това са три програми. Коя е най-добра според вас? Предимства, недостатъци? Отскоро се опитвам с фрути, но бих пробвал и нещо друго. Нямам база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, това са три програми. Коя е най-добра според вас? Предимства, недостатъци? Отскоро се опитвам с фрути, но бих пробвал и нещо друго. Нямам база за сравнение.

 

Пробвай трайл-а на ДръмСайт... предполагам, че ще ти допадне... само дето неможе да запазваш реденото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже работя с cooledit и нямам от каде да си жкарам барабани и не се сещем за такава програма ще се раадвам ако пуснете някое предложение!мерси предварително!

 

Ако ти идва много сложно не се занимавай, но ето:

Теглиш хост програма за такива работи- Cubase SX

Теглиш си Toontrack Ezdrummer и другите експажъни за различни китове

Правиш си аудио тракове слагаш си музиката и отдоло правиш един миди трак drum editor редиш барабаните и така... закачаш на мидито да излиза звука през Ezzdrummer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ADDICTIVE DRUMS СЪЩО Е ДОБРО РЕШЕНИЕ ЗА ВСТ С КЮБЕЙС НАПРИМЕР,ВЕЧЕ ИМАТ И GROOVE MONKEE :offtopic-001:

 

Е че то и за Ezzdrummer ima Groove Munkee, ама Add Drums звучат много компресирано, като дръм машина ми звучат кофти и другото тъпо нещо е кеймапа им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах,преди време бях пуснал нещо тук,и някой ми направи забележка че барабаните искали повече компресия?!?!имам и ездръмър,харесват ми,обаче не знам как да ги обработя,те са "сурови".Не му е тук мястото,ама какво ще ми препоръчаш като компресор и други ефекти за ездръмъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти първо знаеш ли, какво е Спектър Анализатор!? Знаеш ли, че най-отпред се слага касата след нея Баса и чак след тях всички други инструменти. Аз чесно да ти кажа компресор, не ползвам за барабани, просто вдигаш някой честоти други сваляш, докато се слеят бас китарата с касата, пък другото си е рязано с лоу кът... Писал съм такива неща и преди във форума. Иначе аз лично ползвам пакета T-racks. Има EQ Compressor Limiter, но си истегли и Voxengo от тук FREE http://www.voxengo.com/product/SPAN/

Успех, ако имаш нещо друго питай!

 

Ето го новия пакет на Ez Drummer, ако ми намериш за сега програма с по-добри семпли на Yamaha и не само това виж снимките, там миксера как е Overhead Room Vinyl Plate... и със малко игра, стават супер... http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=49463

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...харесват ми, обаче не знам как да ги обработя, те са "сурови"...

Явно не си чувал "сурови" барабани. EZ са си готови за микс, слагаш китара и бас отгоре и звучат супер. Направи същото с DFH Superior и ще видиш какво значи "сурови". Има да ги вариш на бавен огън докато звукнат така... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да наистина са готови, ама малко трябва да им се резнат честотите, че става мешеница, иначе + за Superior, той е големия батко на изи... има много китове там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.