Jump to content
Българският форум за музиканти

Tih Spomen


Recommended Posts

Ето нещо ново и от мен. Парчето е специално писано за злополучния конкурс на агенцията, именуваща се Nightlife и е в гореизброените стилове според моите виждания, но ако някой сметне, че не е точно така, съм съгласен с него..:)

 

Nord - Tih Spomen

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах и в гореупоменатата тема,парчето е много приятно и наистина отразява концепцията ви за нощния живот.Много ми харесва. :)

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.data.bg/f.php?fid=13348389 ето и нашия принос

 

Кирилица! :) (1)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

@ecmjazz: И за това парче исках да пиша, ала бях забравил. :D

Колко малко отговори за тази чудесна, ярка идея!

По принцип често визуализирам музиката и си въобразявам разни неща, включвайки и 5-те сетива, а тази ви творба е много стимулираща - накратко, вълните й носят едно приказно синьовиолетово постзимно настроение, където действието се извършва нощем или в сумрака близо до кей... :P Слушах няколко пъти и ми бе много приятно. Съвсем по темата на злополучния конкурс (макар и мъгляво описана от тяхна страна). Един от най-приятните тракове, които съм чувал в раздела! Поздравяам ви, кретивно! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за хубавите думи и за двете композиции! Между другото точно вчера се занимавах с нов микс на Тих Спомен, щото за първия имахме съвсем малко време и не успяхме много добре да го докараме, а и поради технически причини беше миксирано на 44.1 кХц. Сега го миксирам на 48 и има повече игра с панорамата, което го прави по-прозрачен. Като стане, ще го пусна.

А за пост-зимните и случващи се до кей неща - мдам, много са ми близки тия усещания и именно тях се опитвам да вложа в музиката си, а същото важи и за останалите участници в Nord, доколкото ги познавам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето една обновена версия на парчето, със сменени семпли, повечко компресия, панорами и нов микс и мастер:

 

http://www.bg-sonic.com/members.php?id=197

 

ето и линк за директен даунлоад:

 

http://www.bg-sonic.com/download.php?file=...96115062006.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.