Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесор


k.afenliev

Recommended Posts

Здравейте, свиря малко повече от година и скоро ще си купя процесор насочил съм се към ZOOM 707 II и молбата ми е ако някой знае къде в София се продават и по колко пари вървят да ми каже.

 

 

Благодаря предварително :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,тук вече се разбирш с продавача.Разгледай в Продавам.ТОВА мисля че е по-добро предложение от 707 II,ако още не е продадено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет от мен - не се спирай на 707 II. Много стара концепция са, вече има доста по-яки процесори от тези дърти ZooM-ове. Моята препоръка е V-Amp 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не V-amp 3 В магазините даже е по-евтин от 2-ката(мисля че няма много голяма разлика м/у двата)Иначе и V-amp-овете не са първа младост.

За домашна употреба си е супер и звучи много добре на слушалки.

Редактирано от Kanara27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,тук вече се разбирш с продавача.Разгледай в Продавам.ТОВА мисля че е по-добро предложение от 707 II,ако още не е продадено.

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти до скоро и аз бях като теб в същата дилема какъв процесор да си купя. Гледах Line 6, Zoom, VOX и всеки ден бях с различно мнение обаче един ден ми се обади един приятел и ми каза да разлгедам процесора ZOOM G2.1NU http://www.thomann.de/de/zoom_g21nu.htm . Разгледах го и се оказа, че е просто супер особенно за тази цена... Има доста спийкър симулации, USB да си правиш записи, може да включваш външни ефекти или да свириш с неговите, има Drum симулации (правиш си ритъм с барабани) и освен това има доста готови бленди на известни музиканти... Из YouTube има доста клипчета макар, че повечето са за ZOOM G2.1U, но във сайта на ZOOM разбрах, че са еквивалентни и имат минимални разлики в дисплея та общо взето това е. Препоръчаха ми го хора, който съм чувал как свирят, някои свирят и в групи в смисъл, че аз не съм кой знае колко добър за да преценя колко е хубав процесора, но на тях може да се разчита. Дори вече съм го поръчал и чакам да пристигне до 10 дни :) Успех

 

 

Бленди на известни музиканти:

 

Редактирано от urgent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих ето и сайта на продукта http://www.zoom.co.jp/english/download/index.html има семпли, може да си изтеглиш Manual-а ако искаш по подробно да се запознаеш с продукта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.