Jump to content
Българският форум за музиканти

да драна и аз нещо...


Recommended Posts

ми значи казвам се Христо на 19 години съм.Живея в Пловдив...свиря на китара от мисля 14 годишен...сменил съм няколко вида инаструменти в живота си да стигна до правилния си избор(Пиано и барабани но това беша към 9-тата ми годишнина).Сега се уча и на флеита да свиря(голяма зарибявка)...за китари съм сменил не повече от 5 марки(от които три български)...се съм с Ibanez S470DX(но това не е важно(не ме питаите защо го написах))...По специалност съм геодезист...и в момента работя като такъв....в общ план това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А здрасти приятел. Аз бях паралелка География в гинмазията можем да заформим нещо ако се натъкнеш на някое нефтено находище :rolleyes::unsure:

 

 

Айде! успех от мен и добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе, човека с дивашки готиния подпис се предстви! Официално здрасти и... Да има повече поводи за "Наздраве!" ... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми значи казвам се Христо на 19 години съм.Живея в Пловдив...свиря на китара от мисля 14 годишен...сменил съм няколко вида инаструменти в живота си да стигна до правилния си избор(Пиано и барабани но това беша към 9-тата ми годишнина).Сега се уча и на флеита да свиря(голяма зарибявка)...за китари съм сменил не повече от 5 марки(от които три български)...се съм с Ibanez S470DX(но това не е важно(не ме питаите защо го написах))...По специалност съм геодезист...и в момента работя като такъв....в общ план това е

Хохо, съгражданин колега :-)

 

Писна ми от изравняване на полигони тая година, повярвай ми :-)

 

Приятно прекарване във форума! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво и от мен :) Гледам сложил си готин подпис на любим мой човек от форума :) Само така! Не на неуките, да на Каменица :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво и от мен ;) Гледам сложил си готин подпис на любим мой човек от форума :) Само така! Не на неуките, да на Каменица :)

Тихо, че тука който не пие Загорка го бият и... БТВ, KingdomX, какво пиеш :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.