Jump to content
Българският форум за музиканти

Grounstudio


Achiles

Recommended Posts

Вярно е това, и аз от всички изпробвани репетиционни най-съм доволен от Пламен...въпреки че не съм ходил в новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами до 1.04 - 5 кинта, след тва 6. Аз бях днеска и направо се изумих от качеството. В петък свирим там с груата ще бъде яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз по принцип свиря при Пламен. Радвам се, че го е оправил, щото на новото място бяхме първата група и просто няма такова мазало от реверберации - като в басейн :)

 

Притеснява ме покачването в цената ..и без това ми беше трудно да смогвам :metalist: ...ако можех да направя нещо вкъщи така че да нямам проблеми със съседите и с майка ми..но нека не навлизаме в офтопик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз по принцип свиря при Пламен. Радвам се, че го е оправил, щото на новото място бяхме първата група и просто няма такова мазало от реверберации - като в басейн :cheers:

Ааа, мина това време - било е само преходен период. Е, ако има кой да озаптява барабанистите де... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Пламен и това е при условие,че не я е завършил на 100%.

Резервирахме за седмици напред!

Имаше нужда от нещо такова!

:godbless::headbang::godbless::headbang::godbless::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да кажа само хубави неща за новата репетиционна!

Определено е най-добрата от всички, където съм свирил...просторно, има си място за всичко, атмосферата е изключително приятна и предразполагаща за продължителен джангърец, а звука Пламен го барва чудно.

Особено се кефя на бас комбото, в което баса просто кърти мифки... :D

 

 

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора за пръв път чувам за такива репетиционни.При нас такова нещо няма та се изумих като прочетох вашите коментари. Някой може ли да ми каже примерна цена колко струва да се ползва такава репетиционна,че ми е много интересно да знам? :):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора за пръв път чувам за такива репетиционни.При нас такова нещо няма та се изумих като прочетох вашите коментари. Някой може ли да ми каже примерна цена колко струва да се ползва такава репетиционна,че ми е много интересно да знам? :):):D

Пет или шест лева на час в повечето от изброените,в "M&D" е 8лв/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 или 6 на човек или за цялата група?

:) ?! Това е цената за ползването на репетиционната - пък ти ако искаш и сам свири,и филхармония заведи... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.