Jump to content
Българският форум за музиканти

Grounstudio


Achiles

Recommended Posts

Groundstudio(репетициона) се премести на Кирил и Методий 26. Телефони за връзка: 9833588 и 8288980

Редактирано от Achiles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя лично мое мнение. Свирил съм почти във всички по сносни репетиционни , но в новата на Пламен направо се изненадах приятно. Наистина досега не бях репетирал толкова конфортно. Все още прави разни довършителни работи , но супер ме изненада колко добре стояха вокалите спрямо всички останли инструменти. Много добре се чуваха (пеем трима) и нямаша микрофонии и други мазни. Барабните са ТАМА и акустично звучат екстра. Аз винаги си нося моя амп , но и неговия си е хубав. Не знам как е постигнал толкова добро шумопоглъщане , но няма кънтене, мкрофонии и други мизерии , от които ми е писнало. Та като заключение , ако искам да си направя сериозна репетиция пак ще отида там.

Забравих да спомена че има комбо за бас , което според мен е перфектно решение , защото това , което той пуска в общия микс към централното не бумти от китари и басове а предимно вокали и клавир. Поне аз предпочитам такъв начин на свирене.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа да отбележа и подходящото место положение на няколко рокаджийски кръчми в района. Идеални места за следрепетиционни дискусии, творчески планове и др. креативни дейности. :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, ДА, ДА!!! :D

Наистина много хубав звук, всички инструменти се чуват, всички инструменти се чуват ОТЧЕТЛИВО при това, гласовете наистина имат възможност да се балансират и настроят и усилят както и колкото искаш, така че да можеш да пееш спокойно и да правиш каквото ти хрумне. Много е и уютно освен това, направо - пълно щастие! :D

БРАВОС! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа да отбележа и подходящото место положение на няколко рокаджийски кръчми в района. Идеални места за следрепетиционни дискусии, творчески планове и др. креативни дейности. :dance:

Дай адрес, ма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за рекламата ама аз ей тъй

1. Фенса - ясно. За дискусии не става ама се пие.

2. Магелан 2 - на "Искър" - тясно ама от сърце

3. Хард ен хеви рок - Сердика и Симеон - пуска Майкъл шенкеер на ДВД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай карта, адашче на Роко Сифреди...

 

И да додеш на джам.

 

Апропо, дайте да я тестнем тая пуста Пацова репетиционна; старата ме накефи - пънк, авторитетно отсъствие на превземки.

Айде.

Джемче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил и Методий 26

 

Мойто къща

 

WTF !!@!@!@????

 

 

:D  ;)  :dance:  ;)  :dance:  :D  :dance:  :D  :D

 

...Съдба...

Който има късмет и на сън се насира! ;)

 

Кога е джема?

Роко Стифреди е голям ...

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил и Методий 26

 

Мойто къща

 

WTF !!@!@!@????

 

 

:D;);):dance::D:dance::dance:;);)

 

...Съдба...

Хаха по джапанки ;)

 

Ебаси късмета :D Нашата репетиционна е на 20 километра от нас, в 'квартал' Коматево :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога е джема?

Когато кажем. След форумната среща регулярна, т.е, задълже след 25-26 т.м.

 

Роко Стифреди е голям ...

Едно "му" си изпуснал.

Някой да не си помисли нещо. Просто съм левскарче, говедо и т.н.

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе оня ден видях едни пичове с едни басове, с едни китари .... и викам тез пък какво са се объркали .... кво ли праят тука ... хм ето го и отговора. А къде по-точно се влиза ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа 2 хубави приказки :)

Наистина до сега където съм свирил по репитиционни, най-готино ми е било при Пламен. Супер пич. Винаги прави готин звук. А и сме добри приятели.

Пламен определено има стимул да прави тези неща и се интересува. Което го слага стъпала по-нагоре от останалите репитиционни (няма да казвам кои са те).

Правя му реклама защото заслужава труда и времето което отделя да са му стимул за добра работа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.