Jump to content
Българският форум за музиканти

я ми кажте някой наистина добър стагг


badhabittt

Recommended Posts

Скоро гледах един, но не мога да посоча точно модела. Нямаше нищо необикновено по него, стандартен. Много ми хареса. Удобен, добра изработка, за 300 лева е перфектен! :)

 

П.П. Да се има предвид, че от баси не разбирам много. Но все пак имам бас, свирил съм по малко на няколко и имам някакъв поглед...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такъв свиря и съм много доволен от към удобство... друг е въпроса 4е откъм звук е малко слаб , но той е по-скоро тих иначе като тон е доста добър.... струва 350-360 лв. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цената на Стагга, който си показал е 340 лева. Има и 5 струнен модел който е накъде около 360 мисля... Аз имам този модел с 4 сртуни и не е зле, като за първи бас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел има такъв не съм очарован но като за първи басс е добър сулгасен съм :guitar: BC300 e модела ако не се лъжа или нещо такова

 

 

та тва ли е най-добрия стаг?? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не че държа толкова просто разпитвам

защото мн се чудя кво да си взема а нз колко пари ще имам обмислям всички варианти :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ти може да си доволвн за тази цена, но за тея пари на старо може да се намери нещо японско което издухва 98 процента от стаговете които съществуват и 100% от тези които аз съм хващал, та с две думи всеки си знае, само не обърквайте хората с новите корейски и китайски "произведения на изкуството"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ти може да си доволвн за тази цена, но за тея пари на старо може да се намери нещо японско което издухва 98 процента от стаговете които съществуват и 100% от тези които аз съм хващал, та с две думи всеки си знае, само не обърквайте хората с новите корейски и китайски "произведения на изкуството"

Ти не продаваше ли една такава китара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.