Jump to content
Българският форум за музиканти

Аи ся и аз да са представим.........


Recommended Posts

1)nickname:Overdrive (да не помислите че тей се казвам :), просто ме кефи ефекта)

2)Възраст:19

3)Образование:аа.. след 2 месеца някъде завършвам средно

4)Вашият инструмент/и: Ам опитваме се да свирим на китара (от не много отдавна) - няква евтина Squier бърникана до безобразие със разни лапмови усилватели(нямат марка, щото 2та съм ги правил аз, единия го купих и е правен по схема на Маршалл), правени дист-ове, правен кабинет, не използвам "процесори"

5)Предпочитан музикален стил: слушам Rock (преди 90-те), metal от същото време(не харесвам съвременния), instrumental rock, progressive rock, fusion, разни виртуозни неща

6)Вашият вдъхновител:не са малко, само че още свиря доста зле за да се влияя от тях

7)Досегашни (не)реализирани проекти:офф... има 50 хиляди неща, които съм започнал и не съм свършил( най вече разни усилватели и какво ли още не, които си седят насам-натам из работилницата разхвърляни и ме мързи да ги оправям/довършвам)

8)Странични интереси: занимавам се с електроника, конструиране на разни работи от как се помня и със лампови уреди(едно време всички ми се чудеха що се занимавам да оправям 50 годишни радиа и самия аз даже не знаех, чак сега разбирам, че е имало смисъл), интересувам се също от озвучаване и озвучителна техника, зарибих се да свиря на китара след като минаха за ремонт през мене няколко китари, направих няколко ефекта на приятели и ме хвана яд, че досега не се бях интересувал от китара и не можех да свиря, щото е супер яко.

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Ами кво да ви кажа за себе си ..........

повече си бърникам китарата/другата техника, отколкото свиря, тей че ако ползвам "терминологията", която наскоро видях си падам малко китарджия, луд фен съм на стратокастера

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго да ни е запознанството! Имам усещането, че доста съмишленици имаш тук на форума, както за китарата, така и за електротехниката :) Аз познавам някои от тях :P:bravo: Жив и здрав и много успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Overdrive!Hi_ya.gif Честита ти преинсталация и самопредствяне! Прекарвай си весело във форума и... Да минаваш на форумни срещи да те напивамеgrin2.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YEAH!

 

Здрасти Овърдрайв.--- ) и аа мога да кажа че съм ти съмишленик относно музика/китари тоест рок , ( невиртуозни неща ) и стратокастери. :D

 

Един колега спомена че имало много съмишленици ама не е вярно ;-)

Подготви се за музико-китарна ( метало-японска) инвазия, шред клубове и състезателно арпежиране тук. :D

 

 

PEACE, LOVE , EMPATHY !@#!#^*

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.