Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^Малко ;)

Наистина ми е непонятно, как свирите с тея китари "Стрели". Много неудобни ... Веднъж ми се наложи, ни за прав ни за седнал ми беше удобна. Отделно че , за мен е всичко друго, но не и красива, но това вече е въпрос на вкус ... както казало кучето:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^баце ,аз предпочитам онова дето държи китарата... и мисля , че е една от наи-красивите китари :thumbdown:

 

 

 

 

ultramega@ на тази китара се свири само прав, не че не може и седнал, но е неудобно.

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Малко :thumbdown:

Наистина ми е непонятно, как свирите с тея китари "Стрели". Много неудобни ... Веднъж ми се наложи, ни за прав ни за седнал ми беше удобна. Отделно че , за мен е всичко друго, но не и красива, но това вече е въпрос на вкус ... както казало кучето:)

 

еми пич на мен пък не са ми удобни класическите форми и сички заоблени ( лес пол и тн. ) въпроса опира до човека :Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ хахах незнам но ми напомня за бутилка Jack Daniels с гриф :) Иначе стрелите са сила!!! и са удобни както и да свириш на тях, стига да свикнеш...аз съм пипал RR 3 пъти в живота ми и не ми е правило впечатление че е неудбна...но това си е офтопик :surprise: иначе засега най-много бе кефи на Кен Уолрънс Експлорера направен за Джеймс (същият).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версията от 80-те (с теле формата) е много по - хубава.Жалко че не се произвежда от доста време насам... :girl_cray2:

е с няколко бона отгоре се намират от тях.наистина само за ценители. но когато остареят и те ще станат реликви =]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.