Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

Ето това чудо. Това е един от най-гениалните модели електрическа китара - съчетава красотата на полуакустичния звук с многофункционалноста на електрическата китара (за разлика от полуакустичните джаз китари, този модел има дървена плоскост в средата на корпуса, която разделя тялото на две кухини и така елиминира нежелания feedback при свирене с драйв и други ефекти). Подходяща за джаз, блус, рок, фънк, кънтри, метъл, пънк и др. Само трябва да се внимава - има изключително висок риск от пристрастяване... :)

 

Ех само да се докопам до повече парички, това би ми било първия избор от висок клас инструменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Въпреки че съм се захванал с барабани любимият ми музикант е китарист-b.b. king и естествено китарата му "lucille" няма такъв просто... http://www.bbking.com/lucille/

:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех само да се докопам до повече парички, това би ми било първия избор от висок клас инструменти!

 

Наскоро си взех такава... Чудя се с какви глупости съм се занимавал цял живот (в избора на електрически китари). Има защо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за холоубоди китари, вижте тая...Дори според самите Гибсън е почти универсална.

http://www2.gibson.com/Products/Electric-G...37-Classic.aspx

Ако случайно не ви отваря линка, говоря за ES-137.

es137sbgold2_005.jpg

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Цяпат мрака тия. :) Кви ли пари вървят...

 

Мдам и аз тва викам. Сигурно са по много хиляди.

 

Ми четох някакви ревюта из Хармонито. Пишат за някакви 2к$ и нагоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата китара мисля си е моята китара. :thumbs_up:

 

468-large.jpg

 

Пожелавам на всеки който го заслужава, да е доволен от това, което притежава.

Повече да свири и по-малко да бърбори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе за мен най-красивата и удобна китара си е стратокастера. Страта удовлетворява всичките ми изисквания като дизайн на китарата и звучене. Пък и всичките ми любими китаристи свирят на Фендер Стратокастер, така че може би и затова ми харесват този тип китари.

 

Най-красивата китара за мен (наред с червения Гибсън ЕС-335, който го издигам в култ) е черен (или сънбърст) стратокастер (Фендер), с бял пикгард, кленов гриф и фретборд и 3 сингъл адаптера.

 

N3155090-40thbl.gif:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.