Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Jackson RR за мен тва е най- красивата сред красивите :recourse:

И аз съм фен на РР-тата.

На Лайхо сигничър ЕСП-то никак не ме кефи в сравнение с оригинален РР - направили са му значително по-голямо тяло и стои някакво бутафорно, няма го финеса на Джаксъна.

Ама и двете късат синджира - Лайхото е правено да има някакъв минимален екшън на струните - на границите на здравия разум е и това ме кефи. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

^ Това горе, ако не се лъжа по стила и изработакат е китара, правена от Кен Лорънс.

 

Има едно много бляскаво негово изпълнение - т.нар. Чеченски Експлорър.

Ето го и него: http://www.guitarsatbmusic.com.au/esp/read...yl_kl_chech.htm

Хетфийлд свири с нещо подобно.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф топик искам да питам ,защо не ги произвеждат вече тия ЕСП-ита или ако ги прозвеждат защо ги няма на саита,защото сам им голям фен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото Гибсън са ги съдили като ЕСП са придобили голяма популярност, може би най-вече благодарение на батко Жеймс, и е требвало да посменят дизаина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф топик искам да питам ,защо не ги произвеждат вече тия ЕСП-ита или ако ги прозвеждат защо ги няма на саита,защото сам им голям фен :yes:

^ За кои ESP-та е питането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кое е парчето, което свири на 1:33 ?

 

Не знам дали е част от песен на Limp Bizkit (както ми се стори в началото), ама си мисля, че е взето и преработено от Pantera - Floods.

 

Просим милост за офтопика. Парчето е Don't go off wandering, от Significant Other. Това е впрочем мега стабилен албум, само трябва мислено да изолираш Дърст от звуковата картина. И LB поначало са си съвсем прилични музиканти (особено Сам Ривърс, басист колкот си искаш), ама се хванаха с грешния човек зад микрофона.

А Уес си е талант голям, страшно креативно момче е, ама вечно го гледат отвисоко.

 

:cheers2:

 

CV820WB2.jpg

 

Туй е неговата Ямаха. Според мен е красива по свой си начин.

 

348px-Grewhifalcus.jpg

 

Кеелифоорникеешаан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.