Jump to content
Българският форум за музиканти

Щастие :))


Viara Ivanova

Recommended Posts

Имам билет за България за лятото!!!!! :greenangel:

Ама айде да не се отплесвам от темата на темата:

Щастие.

Нова вокална линия от мен. Приятен джем на всички желаещи :thumbdown:

Щастие: вокал с примерен бийт

Щастие: вокал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega: Пак готина идея. Нещо не можем да се нацелим в Скайп.

emo_tion1: хахахах е тва ме разби :):hysterical::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта на emo_tion1 е много фенски :D Честно казано не слушам точно такъв стил музика, какъвто той/тя е направил(а) (извинявам се, но не знам пола на emo_tion1) , но определено ми хареса като идея! :bravo:

 

При ultramega не знам... китарата и бийта вървят ОК, но на места като че ли се разминават с гласеца на Вяра. Слушах го 2 пъти и все така ми се струваше... Иначе идеята на китарата много ми хареса(и като изпълнение също). Според мен обаче има какво да се доизпипа още. Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emo_tion1 - линка нещо не работи ?

@ultramegagigahipersuperturboklimadiezel - саунда кърти и солото много готино:) на куплетите малко накъсано ми идва в началото,точно както fildi го обясни. Тя и Вяра там луеко дет се вика предлага предизвикателство към ритмиката особено в началото на фразите с таз една динамика.

 

Аз така и така бях хванал акустичната вчера (sa6tia e виновен, кат напомни че 2012 електриките кат заминат и ше лапаме мухите и ся тренирам на акустична) та ей на как го развалих, добре че е Вяра (to save the day):

 

Инвалидна връзка и работа - виж по-долу за ъпдейт

 

Следва траш версия и евентуално трябва все пак да мръдна някой друг фейдър по смесване на горното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^:girl_cray2: cool - интересна интерпретация дефинитивно. Аз не съм фен на тези стилове, но ми харесва дет се казва творческия подход взимайки само (грубо казано, защото е добър :tomato: ) вокален трак като основа. Бравос.

 

Аз така и така бях хванал акустичната вчера (sa6tia e виновен, кат напомни че 2012 електриките кат заминат и ше лапаме мухите и ся тренирам на акустична) та ей на как го развалих, добре че е Вяра (to save the day):

 

Следва траш версия и евентуално трябва все пак да мръдна някой друг фейдър по смесване на горното ;)

 

Ъпдейт на микса че стария нещо ич не беш добре :)

http://soundcloud.com/synchu/shtastie-new-mix-from-viara

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

Тъй като немаше кога да се правят установки поради късния час -> Fishman Rare Earth Blend & NAudio Corp. предусилвател ...

 

С оглед на разнообразието ето още един вариант дето ми е по-скучен ... този път с резачките:

http://soundcloud.com/synchu/shtastie-rock-1

 

EDIT: Май не е лошо едно басченценце за горното ....хм...да има...хм.

 

С акустичните по си ми харесва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.