Jump to content
Българският форум за музиканти

Мислите си че можете да свирите на китара ?


Bummer

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=WdIMtU6DpNI

Наслаждавайте се :hysterical:

 

Ако темата не е за тук, а за говорилня - извинявам се ;)

Редактирано от Bummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, още азиатски машини с добра техника на свирене и никаква душа :hysterical:

Някой път имам чувството, че ги произвеждат някъде на конвейр.

Между другото, ако трябва да съдя по изражението на лицето му, ми изглежда все едно изобщо не му е приятно да свири, загледайте се?

 

пс. Не омаловажавам, че е надарено детето, просто не е чак толкова изумително, колкото някои други деца, които съм гледал... говоря чисто технически, и пак са азиатчета

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз така или иначе не мога, но освен, че явно момчето е на 10-12 години, друго кой знае колко впечатляващо не виждам. И все пак, свирнята е хубава и свежа.

 

ПС: По-скоро впечатляващо свирене за мен ще е нещо такова:

 

 

Тоя чичак има едни от най-добрите акустични кавъри из тубата.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя чичак има едни от най-добрите акустични кавъри из тубата.

 

 

Игор е страхотен музикант, няма нито един кавър, дето да е зле. Голям звяр, но има и една подробност - свири от 35 години :hysterical: Изключителен е, спор няма по тоя въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен не е кой знае какво.повече май маже
Радвам се,че имаме гениали инструменталисти във форума - би ли пуснал нещо твое??

То като типични булгар ни е по-лесно да плюеме,отколкото да праиме нещо..

Браво, още азиатски машини с добра техника на свирене и никаква душа
Е ,немаше нужда да ни превеждаш коментарите под клипчето..

Не знам дали са машини,но може би най-добре свирещите Цепелин и не само в ю-тюб са японци - има за кво да помислят родните виртуози на спортното свирене с мазня(дисторжер :hysterical: ),то май последните не могат да разберат за кво говоря,ма карай..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има за кво да помислят родните виртуози на спортното свирене с мазня(дисторжер :godbless: ),то май последните не могат да разберат за кво говоря,ма карай..

 

Явно и на американските селяни не им лиспват някой типични "булгар" както каза, черти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^именно де,булгар чертите се типично селски (сметам ,чел си Алеко?)..айде некой да се пусне в тубата с негово изпълнение,преди да плюе останалите кви са носоул машини и как мажат..

апа метълите тука у форума в един джем не щат да се разпишат,явно им е под нивото ли :greenangel: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тоя малкия е голям :)

 

 

Браво на дребосъка :) Страхотно се справя. Много ми е интересно като поотрасне какво ще може да прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.